Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alsó hasra hogyan lehet gyúrni?

Alsó hasra hogyan lehet gyúrni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=zjbFwtYXN80

google, youtube a barátod:D

2014. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sowilo ***** válasza:

Ilyen 5 perces edzésekkel nem sokra mész...


Egyébként pedig minden, ami lábemelés. Fekve, függeszkedve.

2014. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudom én de a kérdés az volt hogy hogy lehet rá gyúrni, itt van a legtöbb jó gyakorlat rá, az meg már az ő dolga hogy ezeket hogyan kombinálja, nem kell ugyanezt az 5 perces videót lenyomni. Egyébként nekem a leghatásosabb módszer, hogy teremben megiszok 15 perccel felülés előtt egy adag aminosavat és utána ezt megcsinálom http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474, tartok egy 3 perces lihegést, utána még egyszer megcsinálom és utána csinálok 10x10 lábemelést és végső kikészülésnek csinálom azt a gyakorlatot amit a srác 4:26-nál csinál (5 perces videó amit belinkeltem) ezt addig nyomom amíg meg nem halok + 10 másodperc:D

Egyébként kezdő szinten 5 perc alsó hasra több mint elég;)

2014. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sowilo ***** válasza:

Az úgy már más.


Mondjuk én nem támogatom ezt a nagyon izolációs hasazást sem, a hasnál is az összetett gyakorlatokat szeretem, kevesebb ismétléssel. Front lever, dragon flag, lábemelés rúdig, majd a végén hasprés oldalra. De ez már tényleg csak az egyéntől függ, mindenkinek más jön be.

2014. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!