Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alkar fájdalom?

Alkar fájdalom?

Figyelt kérdés

Mindig amikor elmegyek edzeni;pl leteszem a ródat/súlyzót hirtelen belenyilal az alkaromba egy éles fájdalom.Mindig ugyanott,az alkarom külső felénél,a csont alatt.

Szedek mg-ot meg kenem sportkrémmel de még mindig fáj :S



2014. febr. 20. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Bicepszezésnél van, igaz? Ez elég gyakori, a csontnak is szoknia kell a terhelést. Pihentesd egy kicsit, csökkentsd a súlyt (nem baj, ha eleinte nem csap épp 10 ismétlés megy vele, hanem akár 15-20 is, vagy ha legalább csinálsz néhány ilyen sorozatot a gyakorlat elején) és majd hozzászokik, elmúlik.
2014. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

am jah, főként bicepszezésnél van.

akk elősször melegítsek be rúddal 15-20at ,aztmondod?


köszi! :)

megfogadom

2014. febr. 20. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt mondom csak, hogy a fokozatosság elve itt hatványozottan érvényes. Pihentesd, szoktasd hozzá, ne készítsd ki. Nekem is volt ilyen, mert én elég fiatalon kezdtem bele a súlyzózásba-hülye fejjel. Időt kell neki hagyni, ne rusholni a nagy súlyba, mert nem leszünk vele előrébb. Inkább vegyél vissza belőle egy kis ideig, amíg rendbe nem jön.
2014. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!