Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha szedek ilyen izmosító...

Ha szedek ilyen izmosító porokat, akkor nem leszek impotens meg szőrös hátú?

Figyelt kérdés
láttam ezt a jumbót és gondoltam az segitene jól kippattintani magam nyárra. szedd hetem ezt 15 évesen? nem akarom hogya jancsim aztán ne legyen harcra kész ezért kérdezem. amugy heti 4 szer eddzek- mell,bicepsz- hát,tricepsz-váll,bicepsz-mell,has. igy edzek heti 4szer de vannhogy 56szor is lemegyek, na mit mondtok? ilyen danabolt tol a haverom de szerintem én aztcsak jövöre akarok mer nem akarok hirtelen 120 kiló lenni.
2014. febr. 16. 20:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Te milyen mesterséges anyagról beszélsz? Nő létedre is lehetsz testépítő, nem kizáró ok, hogy ismerd ezeket, főleg, ha idejössz véleményezni. Ez a probléma. Nem értesz hozzá, tudod, hogy nem értesz hozzá, és mégis teszel megállapításokat. Pedig ha rendesen utánanéznél, rájönnél, hogy mennyire tévesen állsz a dologhoz. Csupán annyit kéne betartani, hogy az ismertséggel arányosan szólunk bele valamilyen témába.
2014. febr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Nő vagyok, nem testépítő." -XD Mintha lenne összefüggés a két dolog között, vagy kizárná egyik a másikat. Mellesleg attól még nyugodtan "beleáshatnád" magad, mert szerintem alap dolog, hogy tájékozódunk, mielőtt egy témához hozzászólunk. Én sem megyek oda ilyen válaszokat irkálni mondjuk a számtech kategbe, hogy: "Nem tudom, hogy vinné-e a géped ezt a játékot, mert fingom nincs a specifikációjáról, de lehet hogy nem, de az is lehet, hogy igen. Nem tudom. Szerintem vegyél újat, az a biztos." Mert nem vagyok egy PC zseni, így nem is érzem kényszerét annak, hogy beleszóljak, még ha üreset is.


Először is észre kék venni, hogy a kérdező direkt kamu kérdést tett föl, és nem kell rá komolyan válaszolni. Mellesleg, ha már komolyan válaszolunk valamire, akkor legyen hozzá kellő tudásunk, mert ha anélkül szólunk bele, akkor megvan az esélye, hogy félrevezetünk egy tudatlant a hozzá nem értésünkkel-szerencsére a kérdező valószínűleg nem ilyen.


Szóval ha nem tudod a különbséget a koksz és a tápkieg között, akkor légy oly szíves, ne beszélj róla úgy, mintha tudnád, miről beszélsz, mert az ilyenek miatt van tévesen olyan rossz visszhangja egy csomó dolognak.


"Mesterséges anyag": a tápkieg, az koncentrált élelmiszer. Pl. a proteinpor: fehérje, szinte minden egyéb anyagtól megtisztítva, száraz formában. Elárulom, hasonló, mindentől mentesített alakban a többi makrotápanyag is megvan az élelmiszeriparban, és sokan meg is veszik minden nap, pl.: kristálycukor, étkezési zsír. Csupán azért nem nevezik kiegészítőknek őket, mert alap dolog a legtöbb embernek a spájzban, így nem igazán egészítenek ki semmit. Nagy kár, ez a nagyobb baj, nem a tápkieg.


"És eszembe jut a néger színész aki tavaly halt meg mert egyik naprol a másikra vega lett az addigi testépitő étrendjéből. Szoval azért vsak megváltoztat valamit a szervezetben,rááll egy ilyen életformára vagy rosszul értelmezem?" igen, ez full irreleváns hozzászólás volt, ne térjünk el a tárgytól.

2014. febr. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Igazad van, nem firtatom. De most komolyan 15 évesen szerinted étrendkiegészítő kell egy gyereknek ? én csak ezért szoltam bele. Az exem foglalkozott ilyen fehérje porokkal meg mittudom én mivel. Lehet azért vagyok ilyen pöccenős erre. Nem akartam én senkit kihozni a sodrábol. Irtam is hogy aki tudja mi mire valo ill hasznára válik(mondjuk versenyekre jár) az szedje /egye nyugodtan. Nem ez a probléma. Hanem amit írtam hogy manapság az olyan fontos külső elengedhetetlen kellékének tartják. És hogy már ilyen fiatalon egyből étrendkiegészítő stb. no de mindegy. nem érdemes tovább ezen lovagolni. én maradok az étrendemnél meg a konditeremnél.
2014. febr. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Legyen rendes tömegnövelő étrendje, emellett szerintem egy tizenéves gyerek is szedjen vitamint, mert az az egész lakosságnak kéne, nem hogy egy fiatal, sportoló szervezetnek. Ezután mehet fehérje, stb. De ha már konditerembe jársz, hogy nem vagy benne ezekben? Mellesleg ott mit csinálsz? Nem súlyzós edzéssel és étrenddel formálod az izomzatodat? Akkor nem testet építesz? Mert akkor te is testépítő vagy (akkor is, igen, ha nő vagy), csak éppen hobbi szinten, de akkor is testet építesz.
2014. febr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
na akkor kösz a válaszokat, azt a következtetést vontam le hogy inkább winstrolt fogok szedni. mer az jobb és megmarad
2014. febr. 17. 00:52
 16/17 anonim ***** válasza:
ez még kellett a végére :D
2014. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Miközben benyomod majd a winit, olvasgasd a nyelvtankönyved ;)
2014. febr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!