Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha szedek ilyen izmosító...

Ha szedek ilyen izmosító porokat, akkor nem leszek impotens meg szőrös hátú?

Figyelt kérdés
láttam ezt a jumbót és gondoltam az segitene jól kippattintani magam nyárra. szedd hetem ezt 15 évesen? nem akarom hogya jancsim aztán ne legyen harcra kész ezért kérdezem. amugy heti 4 szer eddzek- mell,bicepsz- hát,tricepsz-váll,bicepsz-mell,has. igy edzek heti 4szer de vannhogy 56szor is lemegyek, na mit mondtok? ilyen danabolt tol a haverom de szerintem én aztcsak jövöre akarok mer nem akarok hirtelen 120 kiló lenni.
2014. febr. 16. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Há-há, the sarcasm is strong with this one.
2014. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem hiszem el,hogy ez a kérdés komoly -.-
2014. febr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem a Jumbótól a lábam lett szőrös, úgyhogy én nem ajánlom!
2014. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meg is haltam tőle, de már jobban vagyok.
2014. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
90%

:-D

Ez még attol is jobb mint mikor az egyik ismerősöm azt mondta ő aszteroidákat fog szedni!

15 évesen ne szedj ilyen szutykokat,hanem nézz utána a normális étrendnek egy normális edzéshez. Mert bizony beeshetsz abba a gödörbe ahol a hormonok felborulnak és nem nősz egy centit se. Lehettsz 160 cmes izompacsirta vagy 180-190 szálkás, erős izomzatú amire 20 évesen rágyursz és egy adonisz leszel. Te döntesz. Jancsit meg átnevezheted Juliskának.

2014. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A jumbo az csak egy halom cukor szart se ér. Normàlis tápkieget vegyélne ilyen túlárazott vackot. Amúgy meg az étrenden fog múlni és a kitartáson.

A haverod is 15 éves remélem :D attol a szeméttől max bevizesedik mint a michelin ember aztán kihugyozza magát. Jövőre esélyes vagy a mr olimpiára úgyhogy mindenképp tolj valami kamu koxot :D

2014. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
0%

5ös vagyok.

én nem értek ezekhez a porokhoz meg ilyenekhez,nem is akarok, mert szerintem a jo étrend és ahogy irtad te is előttem szolo a kitartás az ami eredményhez vezet. De szörnyü hogy már a 15 évesekhez is eljutott. 18as karikát raknék az összes ilyen szutyokra. Most belekezdenek ugy felborul a szervezetük.... A szüleitek engedik ezt?nemhiszem.

2014. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem fog felborulni a szervezetük a tápkiegtől. Az ugyanolyan táplálék mint a többi. Sokan valószínüleg te is, összekeverik a tápkieget a szteroiddal. Az egyik tàplálék a másik gyógyszer. A szteroid felborítja a saját hormonháztartást de egy 15 éves erre szarik rà. Majd rájön pár éven belül.
2014. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A kérdés valószínűleg vicc, de ötöske drága sajnos jól szemlélteti az átlaghozzáállást: "nem értek hozzá, nem is akarok, de biztos rossz".

Szomorú.

2014. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

5ös ismét. Mivel nő vagyok és nem testépítö ezért nem akarom magam beleásni,nyilván akinek valamiért hasznára válik annak jo és ő szedje is. Nekem azzal van a bajom hogy mért kell már ilyen idősen mesterséges anyagokkal tömniük magukat?

És eszembe jut a néger színész aki tavaly halt meg mert egyik naprol a másikra vega lett az addigi testépitő étrendjéből. Szoval azért vsak megváltoztat valamit a szervezetben,rááll egy ilyen életformára vagy rosszul értelmezem?

Akinek hasznára válik és tudja mi mire valo és van rá elég pénze(mert valljuk be a minőséget itt is meg kell fizetni) az egye. De hogy ezen muljon hogy valaki jol nézzen ki...... Na ez szomorubb szerintem.

2014. febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!