Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Multivitaminnak jó ez?

Multivitaminnak jó ez?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Elkezdtem kondiba járni, meg futni. Formásodás céljából. Anya vett nekem Supradyn multivitamint és Béres Csonterőt, azt mondta szedjem őket, ha már sportolok :D Ezek jók? Mármint biztos vannak jobbak, meg akik versenyszerűen űzik a dolgokat biztos nem ilyet szednek, de így kezdő szinten, 16 évesen megfelelnek ezek? vagy mit kéne még?
2014. febr. 16. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyukád jól tette, de legközelebb talán egy ilyen jobb lehet - [link] - ha még nem olyan intenzív az edzés akkor napi 1 tabletta is elég (szerintem) és árban is barátibb ha minden igaz.
2014. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ha az összetételt megnézed, láthatod, hogy a gyógyszertári vitaminok általában indokolatlanul drágák az alacsony vitamintartalom ellenére.

Kezdésnek jó lesz ez, mert nyilván jobb, mint a semmi, viszont ha elfogy, akkor váltanék valami kicsit komolyabbra. Ha a Mega Daily-ből mondjuk csak a napi adag felét szeded, az is jobb.

2014. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó, hogy hajszálra ugyanazt leírtam 1 perc késéssel, mint Steph :)
2014. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, egy vélemény vagyunk! :D
2014. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!