Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 190 cm magas vagyok és 90 kg....

190 cm magas vagyok és 90 kg. nem tudom ez milyen párosítás?

Figyelt kérdés
Van rajtam egy kis súlyfelesleg leginkább hasban...van itthon 2db egy kezes súlyzóm össz. 16 kg súllyal...tudnátok nekem segíteni abban, hogy hozzam magam "formába"? leginkább karra, vállra és kicsit hasra szeretnék erősödni /szépülni/ ...étrendemről annyit, hogy húst hússal...szeretek enni, szeretem a hasam, a fűszeres, kicsit zsíros kajákat, édességeket ...:S tudom nem a legjobb párosítás de van erre valamiféle edzés terv? Nem akarok konditerembe menni de nem tudom van-e értelme 2db kis súlyzóval neki állni emelgetni...aki tudna néhány hatásos gyakorlatot ajánlani annak nagyon örülnék..tehát leginkább: karra, vállra, hasra érdekelne..semmilyen szert nem szeretnék szedni csak natúrba...így van értelme? várom a válaszokat.
2014. febr. 2. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:

elhatározástól függ. szerintem nem kell lemondani semmiről, ha normálisan edzzel mellette. tehát többet mozogsz, több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel. bár azért tarthatsz olyan napokat, ahol tudatosan kevesebb szénhidrátot és zsírt viszel be, vagy inkább vásárolsz rozskenyeret, barnakenyeret, mint fehéret. meg ilyen apróságok.

a leírás alapján te nem builder akarsz lenni, csak le akarsz adni egy kis felesleget. akaraterővel bármit. két kis súlyzóval nem fogod megváltani a világot. persze emelgetheted, de menjél el mellette kocogni-futni, guggoljál három-négy sorozatot naponta, felülés, fekvőtámasz, járj biciklivel, meg ami csak eszedbe jut.

2014. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem akarok izomagyú tirpák lenni ezt jól látod :) biciklivel járok melózni de elfogok járni akkor esténként futni is, fekvőtámasz ill. felülés mehet naponta? guggolás is? súlyzókról le lehet venni és hozzá is lehet rakni súlyokat egyébként állítható..azzal csak simán emelgessek a "hagyományos" módon?
2014. febr. 2. 15:44
 3/10 A kérdező kommentje:
Van ez a hagyományos szőlőcukor...vegyek szőlőcukor port vagy jó lesz a sima szőlőcukor is (80gramm) minden nap edzés után rágcsáljam el a komplett csomaggal vagy mennyit ajánlatos bevinni?
2014. febr. 2. 15:55
 4/10 anonim ***** válasza:

"semmilyen szert nem szeretnék szedni csak natúrba...így van értelme?" komolyan itt tartunk? Most teljesen eltekintve attól hogy hatalmas különbségek vannak szteroidok és táplálékkiegészítők terén, én ha azt mondom neked hogy ha nem kezd el az ember "szereket" szedni akkor nem is fog tudni izmot fejleszteni? Már boccs hogy beleszólok csak így így végigolvasva megakadt a szemem ezen a kijelentésen , és vannak bajok...


Hogy legyen valami értelme is a hozzászólásomnak, persze van értelme anélkül is edzeni hogy nem fogsz rögtön bele egy versenyszintű szteroidkúrákba. Ajánlom a sárga kapszula elolvasását, nézz szét a body.builder.hu oldalon, rengeteg edzésterv, cikk, diéta, táplálkozás, alapismeret van fent megbízható háttérrel (ami nem elhanyagolható tény)


Kézi súlyzókkal, tudatos! edzéssel és táplálkozással is szép eredményeket lehet elérni otthoni körülmények között is!


Ha komolyan gondolod olvass kicsit utána (sárga kapszula, body.builder) mert hiába mondjuk meg neked hogy mellre végez 3x20 tárogatást stb. ha nincs megfelelő háttérinfó, kaja, pihenőidő, edzésterv, bemelegítés, szabályos véghezvitel, és még sok-sok dolog amiről regényeket lehetne írni!

2014. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pont a napokban írtak builderék(ha nem tudnád, shop builderen keresd) cikket az otthoni az edzésről, olvasd el, és gyakorlatilag már meg is van, hogy mit kell csinálni, már csak a kivitelezés van hátra.
2014. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :) szétnézek mindenképpen!
2014. febr. 2. 19:48
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt még nem említettem de savlekötőt szedek minden nap orvos írta mert nyilván sok a savam...:S emellett csinálhatom nyugodtan? napi szinten fáj a fejem most fogok menni orvoshoz..várjak még ezzel?
2014. febr. 2. 19:54
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem viszolnylag kevesen távolbalátó orvosok itt, úgyhogy ezt nem tudjuk megmondani, miért fáj a fejed, lehet-e köze a testmozgáshoz. De talán pár napig akkor még várhatnál, amíg kiderül.
2014. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Maga a sport nemhiszem hogy bezavarna, viszont a fehérje tartalmú kaják "elméletileg" savasítanak. Most ugye van ez az új hobbi, hogy mindenki lúgosít, mert most ez a divat. Hogy mennyi valóságalapja van azt nem tudom, viszont a sok rost és zöldség a húsok mellé (ez az állítólag ami lúgosít) megártani nem fog.
2014. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
okés :) még több sav nem kéne :D holnap megyek dokihoz és kiderül mitől van ez a fejfájás vagy elküld vizsgálatra és tőle rákérdek...
2014. febr. 2. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!