Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik fehérjét és melyik...

Melyik fehérjét és melyik tömegnövelőt párosítsam?

Figyelt kérdés

Kicsit nehezebben hízok. Most vagyok 54 kg, és 168 cm.

Nem sok pénzem lenne rá, találtam is egy olcsóbb variációt.


A 100% Whey Proteint összekeverném a Carb-F nevü tömegnövelővel, az jó lenne?



2014. jan. 27. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdj el rendesen enni! és ha már elég sok izom van rajtad, de megálltál a fejlődásben akkor poroz csak.
2014. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Carb-F nem tömegnövelő, az egy szénhidrátelegy.


Mondok még egy olcsóbb variációt: Myprotein Impact Whey + szőlőcukor. A Carb-F is tulajdonképpen szőlőcukor nagyrészt, csak háromszorannyiba kerül, de nem lesz tőle háromszor jobb.

2014. jan. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor ez a kettő nem jó választás?

Igazságszerint nem tudok kidobni 4-5000 ft-ot tömegnövelőre meg ilyenekre.


A Whey Proteint is tasakonként veszem, mert egyszerre érte kiadni annyit. Esetleg ezzel összelehetne valami terméket keverni, ami hozná a tömeget, és nem is drága?

2014. jan. 27. 22:54
 4/9 A kérdező kommentje:
*Nem tudok egyszerre kiadni érte annyit.
2014. jan. 27. 22:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Tasakonként venni a lehető legrosszabb megoldás. Csak számold ki, hogy egy év alatt mennyit költesz így rá. Hosszú távon kell gondolkodni, csak így működhet a fenntartható fejlődés. Ha nem tudsz egyszerre annyit költeni, akkor gyűjts. Ha összejött, veszel egy nagy kiszerelést, és akkor jó sokáig megint nem kell venni, azalatt megint gyűjtesz.
2014. jan. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt érteem.

De egyenlőre nekem így lenne jó. Meg ki szeretném próbálni még csak. Akkor a Whey-t mivel keverhetném?

2014. jan. 27. 23:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Szőlőcukorral.

De csak edzés után.

2014. jan. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tudnátok mondani olyan szőlő cukor terméket, ami viszonylag jó árban van, és jó?


És ha ezt a kettőt keverném, az hány kg-t hozna júniusig? Most vagyok 55, és 65-re szeretnék felhízni.

2014. jan. 28. 14:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Szőlőcukor:

[link]


10kg nem reális, ha minden jól megy kb 5kg.

2014. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!