Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mar egy ideje elkezdtem...

Mar egy ideje elkezdtem nagyobb sulyokkal edzeni es az a problemam akadt hogy nagyon faj a konyokom mikor peldaul tricepszre edzek vagy mellre, mit szedjek hogy hejrejojjon? Ajanlottak a kalcium+ D vitamint az jo lenne esetleg?

Figyelt kérdés

#testépítés #izuleti problemak
2014. jan. 27. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
izület védőt... Nekem is fáj a térdem aztán most így már 3 hete megy 2 fajta proenzi meg napi 5 liter víz és egyre jobb.
2014. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Jack Daniels-t szoktam inni edzés előtt és sokat segít, nem fáj semmim azóta.
2014. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem fajdalomcsillapitot kertem tolletek hanem gyogyszert :P vagy valami vitaminokat amik erositik. A Jack D. az fajdalomcsillapito :D
2014. jan. 27. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Melegíts be nagyon alaposan. Én is könyék fájós vagyok, minden edzés előtt ahol lesz nagy súlyos nyomó gyakorlat, 20-25 ismétléssel, kis súllyal csinálok csigán letolást, szűken nyomást gépen, tolódszkodó gépen is nyomok, meg 2 sorozat fekve vagy mellről nyomás rúddal, 2 sorozat kis súllyal (30-50 kiló között).

A kifejezetten könyög gyilkos gyakorlatokat kerülöm: homlokra engedés, szűken nyomás rúddal.

Valamint az is sokat befolyásol, mennyi víz van bennem edzés előtt. Reggel pl. biztos nem bírnék megcsinálni egy mell-tricepsz edzést 100% erőbedobással. Du-estefelé, mikor már 3-4 liter lement, sokkal jobb.

2014. jan. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!