Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt a testet el lehet érni...

Ezt a testet el lehet érni szteroid nélkül is? Kép

Figyelt kérdés

link.: [link]


Tudom nem tűnik olyan durvának de elég szálkás azért. Szerintetek ez el lehet érni naturálon is ?



2014. jan. 26. 11:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Te jó isten ezek a válaszok...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2-3 hónap meg saját testsúly edzéssel


Akik most itt válaszoltak azok kezdenek már el edzeni... 1 év után nem lesz ilyen testetek!!!

Vagy ti egyáltalán elkezdtétek már valaha a testépítést mert ilyen válaszokból nem hiszem!



Ez a srác 3 év után komoly steroidokal érte el ezt!

[link]

2014. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 dirtboy ***** válasza:

ma 21:07

zyzzen több izomvolt azért,mint írtam a kép megtévesztő,azért annyira látványos a csávó mert előre van dőlve a fényképező felé ami miatt aránytalan a kép valamint elég szálkás is de maga az izom tömeg ami rajta van nem egy eget rengető szerintem.


egyébként nem csak hogy elkezdtem de már régen abba is hagytam.

2014. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ezt a test alkatot akkor se lehet csak olyan egyszerűséggel elérni ahogy itt egyesek hiszik + erre kell még izomzat is senkinek sincs alapból ilyen izomzata testzsír nélkül se ez nem 2-3 hónap edzés után lehet elérni!
2014. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 dirtboy ***** válasza:

az is igaz,én magam részéről ilyet nem is írtam,sőt időt sem írtam

meg sem lehet tippelni hisz nem mindenki ugyan onnét indul és nem mindenki ugyan olyan ütemben fejlődik.

2014. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest 14 évesen jobban néztem ki xddddd
2014. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!