Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kis étel megvonással, sikerült...

Kis étel megvonással, sikerült leadnom 10kg. Most elkezdtem konditerembe járni. Lehetséges, hogy vissza fogok hízni?

Figyelt kérdés

Tehát... azt a mínusz 10 kilót úgy értem el, hogy kihagytam a reggelit, ebéd az átlagos mennyiségbe, szokott időbe, vacsora meg valami kis apróság.(pl 1 pohár tej, 2 karé pirított kenyérrel.) és másnap ebédig éheztem.


Most elkezdtem konditerembe járni, minden nap eszek húst, van hogy 2x is, és salátát(Kb. ebből áll: káposzta, murok, hagyma, paprika, paradicsom, borecet, cukor), savanyú ugorkát, céklát, és esténként iszok tejet.

Mikor hazajövök a teremből, úgy érzem, egy lovat is megtudnék enni :D


Szerintetek ezt a sok mindent ledolgozom a terembe, vagy vissza fogok hízni ?

Nem iszok semmilyen tömegnövelőt (mint akikkel járok a terembe)


2014. jan. 22. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez durva, ezzel az étrenddel nem is lett volna szabad fogynod az elméletek szerint. :) Az nem baj hogy sok salátát eszel, az jó, meg a hús is. Jó lesz az, terembe mielőtt mész, egy kis plussz szénhidrátot is vigyél be. Nem hiszem hogy meghíznál, ja és aerob mozgás is legyen mindig a kondiba.
2014. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A baj, hogy a 10 kilóból 5 tuti izom, ilyen szar diétával.
2014. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kihagytam a reggelit aszongya :D

Hááát először azt kéne eldönteni, hogy nem tömegelni kéne-e. De persze lehet, hogy indokolt a szálkásítás, de csak normális módszerekkel.

2014. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!