Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erről a cikkről mit gondoltok...

Erről a cikkről mit gondoltok (Lazar Angelov írta)?

Figyelt kérdés

Bővebben: [link]


"Az edzéseimen 3 gyakorlatot soha nem hagyok ki. Guggolás, fekvenyomás és elemelés. Ezek minden edzésnapomban szerepelnek, függetlenül attól, hogy mire edzek aznap koncentráltan."


"Egyébként azt vettem észre, hogy a legtöbb személyi edző hülyeségeket csinál és azt gondolják hogy fel kell találniuk a spanyol viaszt és ettől ők különlegesek lesznek, vagy egyedi edzésmódszert találtak ki. Ez hülyeség és csak az eredményességet rontják vele. A gyakorlatok technikai kivitelezése anatómiai alapokon nyugszik, ezen nincs nagyon mit változtatni. Az izmok stimulációja pedig a nagy súlyokkal történő, kis sorozat számokkal való terhelése a legideálisabb, mint 5-8, de maximum 10 sorozat / gyakorlat. "


"Rengeteg zsír szerepel az étrendemben telített és telítetlen egyaránt. Ennek az az oka, hogy ez az étrend segít magasan tartani a tesztoszteron szintemet, ami nagyon pozitív hatással van az erő és az izomtömegemre egyaránt. Ezenkívül alacsonyan tartom a szénhidrát bevitelemet, azonban azt szeretném leszögezni, hogy ez nem a ketogén diéta. Próbáltam azt is, de az nagyon rossz hatással volt rám és rengeteg izmot vesztettem a keto diéta alatt. Fontos a szénhidrátbevitel, azt soha nem szabad teljesen megvonni a szervezettől"



2014. jan. 18. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki tudja mi igaz ezekből. A testépítők is azt mondják millió féle tápkieget esznek, de sok nem is használ...
2014. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem igaza van, főleg az étkezés részében.

Sokan ugye mondják hogy a 'véj protín' kell meg mindenféle katyvasz, de azt elfelejtik hogy mondjuk hogy a tojásban rengeteg vitamin van, és nagyon jó zsírforrás, ráadásul növeli a saját tesztoszteron szintedet. Ezt megspékeled egy kis omega 3-mal, olíva olajjal, jóféle szénhidráttal(pl. barna rizs, barna kenyér), zöldségekkel(pl. brokkoli, saláta), valamennyi fehérjével(pl. csirke, pulyka, disznó, marhahús) és már kész is vagy.

Azt nem tartom egészségesnek, amikor egy sovány gyerek halomra zabálja a szénhidrátot(pl. rizs, kenyér, krumpli stb.) és a zsírt(egyaránt telített és telítetlent) hanyagolja. Már csak azért is megéri a zsírt/fehérjét enni minden étkezésnél, mert valamennyire szabályozza az inzulinszintet, tehát nem lesz olyan hogy hirtelen sokat bocsát ki a szervezet, és nem leszel cukros, ha hajlamos vagy rá.

2014. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!