Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kinéztem egy Jumbo (4,4kg)...

Kinéztem egy Jumbo (4,4kg) tömegnövelőt és meg tudnátok mondani, hogy mennyit kéne szednem, hányszor, mikor, milyen gyorsan fogyna el és mi lenne akkor ha többet szednék az ajánlottnál, mennyit és mit edzek hozzá és mennyit kéne és mit enni hozzá?

Figyelt kérdés
16 éves 180+ cm és 50-55kg. Elég szar ilyen soványnak lenni, főleg tavasszal, nyáron. Edzés terv csak annyi amit tesin csinálnánk + kötelező tesi (kosár) ami hétfő suliba 8-9. órában van + itthon 3szor egy héten edzenék. Cél, hogy áprilisra 70kg + legyek és azért szeretném ha látszódna egy kis izom is. Enni reggelire egy szendvicset szoktam suliba 3-4 szenyát vacsorára tojás rántotta (3-4 tojás + szalonna) ebédre attól függ mi itthon a kaja mert ha szeretem akkor azt ha nem akkor melegszendvicset szoktam.

2014. jan. 13. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Te nem leszel áprilisig 70kg, vagy ha igen az mind csak zsír lesz! Ahhoz viszont nem kell edzeni, csak zabálni, mint egy disznó!


A tesi órákat hagyjuk, meg a kosárt is. Azok semmit sem érnek tömegnövelés szempontjából.

Sőt az ilyen kis gilisztákat még kifejezetten hátráltatja is a tömegnövelésben!


Jó ötlet, hogy hetente háromszor otthon edzel, bár konditeremben még jobb volna!


A jumbot csakis közvetlenül edzés után idd, semmikor máskor. Vagyis hetente háromszor iszol egy adagaot (220 grammot), akkor az húsz edzés utáni alkalom, tehát több mint másfél hónapig fog kitartani!


A kajád úgy szar, ahogy van. Borzalmas!

Ne szendvicseket egyél, meg melegszendvicseket, hanem csirkemellet, rizst és zöldségeket!


Neked kell naponta 2g/testsúlykilogramm fehérje, és vagy 7g/testsúlykilogramm szénhidrát.

Fehérjeforrások: Sovány húsok (Csirkemell, pulykamell, sovány marha, nyúlhús), halak, tojás, sovány sajtok és túró.

Szénhidrátforrások: legjobb a rizs és a zab (de mert ilyen vézna vagy ehetsz burgonyát és tésztát is)

Zöldség bármennyi mehet.

Gyümölcs módjával.


Két és fél - három óránként egyél!

2014. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Suliba is rizst vigyek?
2014. jan. 13. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze!

Fogsz egy vagy két ételtartós dobozt, bele a rizs, a csirkemell felaprítva, zöldségek (paprika, paradicsom, kígyóuborka) felaprítva. Beledobsz még egy villát, és szünetekben azt zabálod!

2014. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oks. Köszi a gyúnyos és segítőkész választ.
2014. jan. 13. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!