Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha gyúrok 3 évégi, és elérek...

Ha gyúrok 3 évégi, és elérek egy szintet, majd fél évet pihenek, akkor utána tényleg kezdhetem elölről?

Figyelt kérdés
Kondisok szerint ha nem edz valami akkor az izom is kisebb lesz... Meg még vagy 100 ehhez hasonló dolgot hallottam. Ez igaz?
2014. jan. 12. 14:58
 1/4 anonim válasza:
Fél év alatt nem fogsz teljesen visszafejlődni! Ha megfelelő az étrended akkor minimális lesz a változás.
2014. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

az hogy hogy töltöd azt a félévet nagyon sokat számít,ha használod azért az izmaidat és kajálsz rendesen akkor nem vészes de ha ágyat nyomsz végig és keveset is eszel akkor kb igaz lehet mert úgy le épülsz mint a sz ar.

se tápanyag se izom munka gyors leépüléshez vezet.

2014. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nem minimális, fél év alatt elég szépen összeesik valaki. Miért: miért tartaná fenn a szervezet az izomzatot. ha nem használod? Neki az aZt jelenti nem kell. aZÉRT ANNYI JÓ, HOGY SOKKAL HAMARABB ELÉRED SZINTED, MINT KEZDŐKÉNT.
2014. jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igy igaz fél év alatt még ha tartod a kaját akkor is simán összeszottyadsz bas.szameg fél év úristen:Dha véletlen úgy jön ki h 2napig nem megyek már akkor össze vagyok esve:D
2014. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!