Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen étrendet ajánlotok?...

Milyen étrendet ajánlotok? Valami tanács? (17 F)

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, felszedtem nehány kilót, persze nem híztam el csak nem érzem magam jól a bőrömben, ma megyek először kondiba 2 barátommal, ezenkívül biciklivel járok suliba és szinte mindennap 20 kilométert fogok biciklizni a város másik részére, mert ott lakik a barátnőm, plusz el szoktam járni futni, és ezt már régebben is csináltam és teljesen működött csak nem volt ötletem az étrendre, valami tanács jól jönne mert gimnazista vagyok, nem tudok 'lazacot enni' stb.. olyan étrend kéne ami tényleg hatásos és amit később is tudok alkalmazni.

Előre is köszönöm a segítséget:D



2014. jan. 6. 00:32
 1/4 clint ***** válasza:

Elsőre ne belőtt étrenddel kezdj, hanem inkább nagyjából számolgasd a tápanyagot, pl minden kajánál legyen ugy 35-40 gramm fehérje és 80-100 gramm szénhidrát, hogy miből viszed be az mindegy. De a csirke és a rizs a legcélszerűbb...lehet zab is.

A másik, hogy nagyjából minennap hasonló időpontokban egyél. És ennyi egy gyúrós étrend.

2014. jan. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit eddig írtál annak semmi köze az étrendedhez. A magasságod meg súlyod írd le ne az élettörténeted!
2014. jan. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb 165 centi vagyok és 60 kg
2014. jan. 6. 01:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D
2014. jan. 7. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!