Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin orrba szívva, hogy hat?

Kreatin orrba szívva, hogy hat?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=XaedOO69VoE

1:40 körül mondja a csávó, hogy ez a helyes módja aztán felszív 5g kreatint.


2014. jan. 5. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
én arcba inkább ketamint tolnék
2014. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kreatin az kaja. Ugyan annyira hat orrba szívva, mintha csirkecombot tömnél az orrodba.
2014. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ember egy sötét paraszt, azért szívja orrba.
2014. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kreatin az kaja?
2014. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyan értelemben kaja, hogy a szervezet számára szükséges, mondjuk nyilván sokkal kisebb mennyiségben mint a szénhidrát meg a hasonlók.
2014. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A cucc az jó.
2014. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ma fegyencedzés csoportba ilyet írtak:


Még mielött félreértenénk hetero srác vagyok (23), és csak gondoltam a tesztoszteron egy férfinek minél több annál jobb így pattant ki az elmélet: namost ugye az ondó magas tesztoszteron szinttel bír. A végbélben az ilyen anyagok jól felszívódnak. Nem egy egyszerű tesztó növelési mód lenne akkor a maszturbálással "kinyert" ondót egy beöntésként önmagamnak beadni? Tesztószint növekedést lehet így elérni? Nem egy természetessége által biztonságos szteroid ez? Veszélyek?

2014. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

BBKristof


:DDDDDDDDDDDDD


Mondjuk én ezt nem értem, a fegyencedzők szinte mindig azzal indokolják, hogy fegyencedzenek és nem testépítenek, hogy ők nem akarnak koxosok meg szteroidosok lenni. Akkor ez most mi? :D

2014. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hülyék. Én sem értem, mondom hogy a jó vérvörös bőgőmajom f4szába jött ide a szteroid?


Én SW-s csoportban vagyok benne, látom mik mennek, ott is vannak csuda dolgok.

2014. jan. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kretin készítmények úgy vannak megtervezve, hogy emésztő rendszeren keresztül kerülve a véráramba, majd izmokba, fejti ki a hatását.

Ha te orrba felszívod, nem lesz semmi, mert ami fel is szívódik egyből a véráramba az orr nyálkahártyán keresztül, nem valami frankó.

Gondolj bele, ha az olajmezőről kinyert nyers olajat belöntöd az autód tankjába, mi lesz belőle? Semmi, nem fog működni. Lepárlással nyernek belőle benzint, dízelt. Úgy már működni fog.


Megjegyzem, azért 5 grammot bármilyen por állagú készítményből egyszerre felszívni, minden nap 2x, kegyetlen játék. Gyorsan kicsinálja a nyálkahártyát. Még mielőtt megbélyegeznétek, nem vagyok drogfüggő, csak anno bulizós korszakomban kipróbáltam ezt-azt 1x élünk alapon. :)

2014. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!