Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fenk, comb, és has feszesítes,...

Fenk, comb, és has feszesítes, formálás, de hogyan?

Figyelt kérdés

Új év, új célok kitűzése. El határoztam hogy az új év kezdetével el kezdek tenni valamit magamért. Az önbizalmam és a testem fejlesztéséért, festesebb, formásabb feneket, combot és hasat szeretnék, nincs pénzem kondi teremre meg más hasonlókra, szóval itthon szeretném ezeket valóra váltani. Fogyni semmi képpen nem szeretnék, mivel alapból elég sovány vagyok, szóval csak kifejezetten azokra a testrészekre szeretnék rá dolgozni, és ha lehetséges akkor nyárra az eredmény is látható legyen. A ti véleményetekre is kíváncsi vagyok, hogy ti milyen gyakorlatokat szoktatok végezni, vagy mi alapján végzitek. Videó, vagy sajátos gyakorlatokat végeztek el, és hogy mennyi idő alatt lehetett észre venni a kívánt eredményt.

17L



2014. jan. 2. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. jan. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Töltsd le a fegyencedzést és olvasd el, alkalmazd. Mindenre kéne egyébként edzeni.


Legyen tömegnövelő étrended. Nyárig lesz változás, de igazán jó forma 2-3 év kérdése, de minimum egy, hogy másoknak is észrevehetőbb legyen. De remélem nem csak nyárig akarod csinálni, és utána abbahagyni, hanem mostantól kezdve folyamatosan.

2014. jan. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, nyár után is folytatom természetesen, elég nagy elhatározással fogok neki, és remélem hogy kitartóan fogom csinálni..
2014. jan. 2. 00:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!