Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok a body. Builder....

Mit gondoltok a body. Builder.hu-ról?

Figyelt kérdés
Az alapismeretekt jól leírják de szerintem jó sok kamu infó van ott is, elvégre kiegészítőket árulnak, megy a marketing. És bunny-ről, szerintem elég hiteltelen egy ember, nem tud 2 mondatot úgy elmondani, hogy ne b*zizzon meg sz*rozzon le valamit/valakit.
2013. dec. 28. 22:56
1 2
 11/15 clint ***** válasza:
saxx én nem követem bunnt öszintén szólva emiatt nem tudom, de melyik versenyzőt fikáza?? érdekelne..
2013. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Wash itt nem arról van szó hogy többféle tudományos allaspont van es soha nem lesz egyetertes. Arrol van szo hogy a nagy resze annak amit a builder.hu biztosít sehogyan sincs alátámasztva. Het 1x izom edzese nem optimalis egy naturalnak. Az edzes utani gyors ch-nak es feherjenek kb semmi pozitiv hatasa nincs ahogy ezt leirjak. Az a 30 perces anabolikus kapu nem létezik. Glutaminrol nem keszult olyan tanulmany ami bizonyitana a hatasossagot. BCAA-rol sincs olyan adat hogy az elegendo feherjen feluli kiegeszites erne valamit. Az izmot nem csak erezni kell meg bedurrantani meg koncentralni. Egy kezdonek az alapgyakorlatokban kell ugy megerosodni ahogy csak lehet. Izolalni akkor kell ha le van maradva valami. Mint ahogy a ch gyorsasaga nem okoz sem cukorbetegseget sem zsirosodast onmagaban. Ahogyan nincs olyan hogy szemét kaja es tiszta kaja se. Ezek kitalalt dolgok.
2013. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

És te ezeket honnan tudod ilyen biztosan? Mind megmérted magad megbízható körülmények közt, több kutatócsoporttal alátámasztva ésatöbbi? Mert ha nem, akkor ugyanott vagy, mint akárki más, csupán kiválasztottad, hogy mely elméletet fogadod el, és melyiket nem, teljesen önkényes alapon. Miért pont neked kéne hinnünk?


Még egyszer elmondom: az ott leírt infók az átlagemberek átlagcéljaira láthatóan működnek. Biztos lehet máshogy is, de nem állítottuk, hogy nem. Plusz senkinek sem kötelező betartani, amit olvas, az egyén döntése minden.

2013. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 clint ***** válasza:

de van szemét kaja... néz meg egy szelet pizza mit tartalmaz ami jó?

A glutamin és bcaa hatásosságát nem tanulmányozták?

a fehérje kb ugyanaz. Nekem a glutamin é bcaa egyenértékű a fehérjével, nem kell hatásos legyen amikor ugyanazt tuja legalább. Persze hogy mutatják a videokban ahogy a kokszos majom bereczki issza edzés közbe a glutamint+bcaa kacingatva hogy attól lesz izmos, a kis hülye meg megveszi, mert így látta...

Nem rég láttam az öltözönkben két nyomingert ahogy fennhangon beszélgetnek, hogy ez zsírosít meg az nem, meg dupla ózisban szedi a tribulust, meg a dextróz zsírósít meg stb... a két gyerek kb együtt volt annyi kiló mint én...

Az én első tápkiegem az universalos gain fast volt ami brutális cukros, és egy grammot nem zsírosotam tőle, külömbbül néztem ki fél év alatt mint a sok rinya aki nézegetti mibe mennyi van stb manapság 2 év alatt...

2013. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ráadásul ők ingyen adják a saját tudásukat, az, hogy vásárol e tőlük az ember bármit is, az már a saját belátásán múlik. Ellentétben rengeteg más fitnesz guruval akik rettenetes pénzeket keresnek a tudásuk átadásával, ami szerintem a világ legundorítóbb dolga, hiszen ők végül is más nyomorából élnek lásd pl Norbi...

Ezzel ellentétben a sárga oldal lead teljesen ingyen rengeteg hasznos tudnivalót nagyon kevés önreklámozással megspékelve pusztán azzal, hogy elolvastam és betartottam néhány cikküket, 1év alatt 40+kg tól szabadultam meg míg más teljesen hiányos információkkal, soha nem sikerült, pedig az évek alatt rengeteg pénzt öltem rengeteg média által reklámozott fitnesz guruk mindenféle könyvébe, tanulmányába, torna videójába stb stb, a sárga oldal, mint minden ember aki csinál valamit, biztosan ők is hibáznak néha, de 1000* többet ér, mint a legtöbb konkurense...

Majd ha létrehoztok egy jobb céget, vagy csak egy információban gazdagabb, hibáktól mentesebb információs adatbázist ebben a témában, akkor majd lehet leszólni, addig viszont ez van, lehet szeretni, vagy messziről elkerülni, kinek mi tetszik...

2013. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!