Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok a body. Builder....

Mit gondoltok a body. Builder.hu-ról?

Figyelt kérdés
Az alapismeretekt jól leírják de szerintem jó sok kamu infó van ott is, elvégre kiegészítőket árulnak, megy a marketing. És bunny-ről, szerintem elég hiteltelen egy ember, nem tud 2 mondatot úgy elmondani, hogy ne b*zizzon meg sz*rozzon le valamit/valakit.
2013. dec. 28. 22:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
azt gondolom, pontosan azért mert üzletet is csinálnak pontosan ezért nem áll érdekükben kamuzni mivel az az érdekük, hogy visszatérő vendégkörük legyen. az oldal szerkesztőségének nem csak a hobbija, hanem az élete ez a témakör, ha valakik hát ők értenek hozzá... Az én életemet megváltoztatták 180fokkal 125kg-os mozgásképtelen zsírpacából 80kg os életvidám bulizós csajozós fiatalemberré váltam és ezt első körben a sárga oldal szerkesztőinek köszönhetem...
2013. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg inkább magadnak
2013. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 clint ***** válasza:
sztem elég korrektek az infók legtöbb esetben, bunny sokmindenben a saját hasracsapott véleményét erőlteti, de nem muszáj olvasni...
2013. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Én abszolút egyetértek veled, kérdező. Az infók 99%-a helytálló, de mivel ők is egy webshop, a reklám néha befolyásolja az infókat. Amikor el akarják mondani, hogy a 8%-os fehérjetartalmú tömegnövelő milyen jó az ektomorfoknak, akkor szerintem jól tudják, hogy nem így van, csak el akarják adni. Ez tiszta sor.


Bunny pedig valóban nagyon elő tudja adni magát(ettől függetlenül egyébként nagyon bírom a stílusát, mert rohadt vicces), és ebből sokszor ellentmondás jön létre, néha kicsit túl nagyot akar mondani, stb. De őt is bírom pár apróságtól eltekintve.

2013. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én mindig azt vallom: minden jóban van valami rossz és minden rosszban van valami jó.


Na most mindenki maga döntse el.

Az oldalban sok hasznos infó van, de Bunny könyvéről had mondjak véleményt. Annyi önellentmondást még életemben nem olvastam mint abban a könyben van! Hát mondjuk sok ember észre se veszi hanem zabálja. Persze ír azért pár hasznos infót ami igaz. Csak ne okoskodna annyira, mert magát is megcáfolja..

2013. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 clint ***** válasza:

a stilusával nekem nincs bajom, senki nem kényszerítette a leoltottat, hogy degenerált kérdéseket tegyen fel.

Nekem némelyik véleménye nem helytálló, de legalább általában hozzáteszi, hogy az az ő véleménye.

2013. dec. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az információ nagyrésze ami ott van alaptalan. Ez igy van és kész alapon irnak dolgokat. Ez nem azt jelenti hogy nem lehet fejlodni toluk de nem a legoptimalisabban. Broscience gyűjtőhely az oldal
2013. dec. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bunnyt nem bírom, az hogy leoltja a gyökereket egy dolog, de az hogy akit ő nem bír versenyzőt, az onnantól gyökér, hazug... az elég undorító.
2013. dec. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ebben a témakörben nem is lehet olyat írni, ami mindenkinek megfelel. Puha tudomány, sosem lesz teljes konszenzus, kár emiatt fikázni őket, mert a fikázó sem tudja a teljes igazságot. Ők legalább megtették, hogy mindent leírtak, amit gondolnak, a kezdők onnan elindulva elfogadható szintű tudásra tesznek szert a céljuk eléréséhez. Persze kritikusan gondolkodni mindig kell, lehet egyet nem érteni állításokkal, lehet máshonnan is bővíteni az ismeretanyagunkat, csak azért gondoljunk bele, hogy ha nem őket, akkor kiket kéne olvasni? Hol van ugyanekkora ismeretanyag a totál fogalmatlanoknak? Szóval fikázás helyett, inkább adjunk alternatívát.
2013. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha írok egy okostojás könyvet akkor a kritizálók tudatlanok? Ha mindenki ír könyvet akkor.... Na menj a f..ébe. Ez olyan mintha írok egy diétázós könyvet és arról zagyválók, hogy ha zöldséget eszünk azzal soha nem fogyunk le, majd zöldség recepteket írok le. Nem Norbi update hanem zöld kapszula. Bunny egy pcs aki előtt is élt a tömegnövelés. Én a könyvéről se hallottam, de tudtam. Amerikában meg zombik vannak nem? Vagy Bunny oda is írt könyvet? A világ nem lenne izmos nélküle-.-"
2013. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!