Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Liu Kang, Kung Lao (Mortal...

Liu Kang, Kung Lao (Mortal Kombat, Jackie Chan, Jet Li, Cung Le milyen fajta harcművészetet űz? El szeretnék kezdeni Kung Fu-t tanulni, de valami olyan stílust, mint Liu Kang, és az milyen fajta?

Figyelt kérdés
Előre is kösz mindent!

#stílus #harcművészet #harc #kung-fu #Jackie Chan #Bruce Lee #Jet Li #cung le #luckeycrackkel luckeyfas.szal
2013. dec. 26. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Jacki Chan wing tsun-ozik, de a fimekben azt te nem látod! Nos kérlek szépen szerintem a wing tsun-nál hatékonyabb kung-fu nincs! Olyan technikára épül, amit nagyon nehéz legyőzni! Persze ha van hozzá érzéked! Írd be YouTubera, hogy wing tsun és nézz róla elméletet! Harcot is, de a videók nem az igaziak tudod te is, hogy miért! Ha szeretnél valamit még tudni a wing tsun-ról vedd meg a ,,siu nim tao" nevezetű könyvet, vagy keresd meg neten! És kérdezz engem is, ha szeretnél! De YouTubeon az elméletéről minden képpen egy 3-4 videót nézzél! Üdv, boldog Karácsonyt!
2013. dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
Ha jól tudom shaolin kung fu a mortal kombat, de rég láttam a filmet. Ha jól emlékszem shaolin papok is voltak a filmben. Jackie chan az egy másik. Volt shaolin filmje, de inkább wing tsun kung fu. Remélem jók a válaszaim.
2013. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Mortal Kombatosok fiktívet, Jackie Chen semmit (NEM WING TSUNOZIK! csak reklámfogásként írják rá a WT klubok a plakátokra), Jet li Wushu Kung Fu-t tanult, Cung Le Sanda-t, Taekwondo, és birkózást űz a Wikipedia szerint
2013. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!