Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha izomnövelésben vagyok,...

Ha izomnövelésben vagyok, annak ellenére hogy nem vagyok hízékony, szabad enni egy kevés kolbászt, és más disznóhús fajta eredetű ételt?

Figyelt kérdés
Persze zöldség, gyümölcs, hal, csirke benne van a repertoárba, de mivel nem célom a versenyszerű kiszámolgatós, mindenre odafigyelős életvitel, ezért érdekelne hogy mennyire vágja haza egy pár ilyen evés a szervezetet?
2013. dec. 4. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Néha ehetsz, tömegeléskor.
2013. dec. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szervezetet? Kb. semennyire. Legyen meg az alap tápanyagbevitel, mellé tömegnövelésnél mehet némi félrekaja, amiből a disznóhús még nem is a legeslegrosszabb.

A telített zsírtól szokás félni, számold is hozzá az étrendedhez és ne legyen túl magas a bevitel (az össz. zsírnak kb. fele-egyharmada maximum), valamint ha odafigyelsz az ilyenekre, akkor estefelé már ne egyél túl sok zsírt. Az meg te látod, mennyire jön sok zsír az izom mellé.


Egyébként kicsit homályosan fogalmazol. "Annak ellenére, hogy hízékony vagyok, ehetek-e disznóhúst"-így volna értelme, nem? Ha nem vagy hízékony, akkor nem ennek ellenére eszed. "fajta eredetű" ilyen kifejezés sincsen :)

2013. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem az a probléma, hogy eszel ilyeneket is, hanem hogy nincs kiszámolt étrended.
2013. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet kalbászt enni. ABBAN ÁLLATOK VANNAK! Leölnek érte egy disznót, és megdarálják és a belébe töltik, ilyet nem szabad enni mert elvisz a sintér. Aztán nézheted majd hogyan növelsz izmot a menhelyen.
2013. dec. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És csak azt tudja mutogatni az aktivitiban, hogy "koolbáááász".
2013. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:D
2013. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!