Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Myprotein Impact whey-t iszok...

Myprotein Impact whey-t iszok és miért nem érzem jól betöltve magam?

Figyelt kérdés
régen a többi proteintól tök jól eltelítődtem,edzés után is adtak egy jó teltségérzetet,most meg ez semmi,iszom és mintha csak vizet innék
2013. dec. 19. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a többi tele van plusz adalékokkal, krémesítőkkel, habzásgátlókkal, stb, ami jobban telít. De ettől nem lesz jobb a többi, csak testesebb, finomabb.
2013. dec. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem tehát tuti nem kamu fehérje?az ára is olyan olcsó volt,hogy gyanút keltett bennem..
2013. dec. 19. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért olcsó, mert nem díszdobozban van és nem költenek sokat reklámra, amit a vásárlókon hajtanak be, mint a scitec.
2013. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kamu, egyébként is, a ch tölt be, nem a fehérje.
2013. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kamu, több hasonló angol cég van kb centre ugyanolyan árral az 5kilós natúr fehérje esetén, csak a Myproteinnek a legszélesebb a kínálata.

Nekem amúgy nincs vele ilyen gondom, sőt, egy nagyon édes másik fehérjét éreztem elég "vékonynak".

2013. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!