Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fájhat e a fejem a kreatintól?

Fájhat e a fejem a kreatintól?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve derűlt ki hogy magas vérnyomásom van( nem is kicsit) 4 féle gyógyszert szedek rá! Naponta 3 adag protein mail-t eszek,amiben van kreatin! Két hete egyfolytában fáj a fejem,,kb azóta eszem a protein mail-t! Lehet e összefüggés a fejfájásom és a kreatin szedése között?
2013. dec. 13. 13:02
 1/6 Valter6672 ***** válasza:
Magas vérnyomásra nem javasolt a kreatin szedés, mivel elvileg emelheti a vérnyomásod. Nekem ilyen problémám sose volt, bár a vérnyomásommal se.
2013. dec. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

edzened sem lenne szabad ekkora vérnyomásproblémával...


A gyógyszerek között tutira van vízhajtó, ezt rendszerint felírják hipertóniára. Te meg kreatint szedsz, ami pont hogy visszatartja a testben a vizet.


Okos...

2013. dec. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy kardiológus vagy "okos"! Profi Kick-Boxoló vagyok,szerinted a sportorvos és a kardiológus nem tíltana el az edzéstől ha nem lenne szabad? A testépítést hobbiból csinálom,erről is tudnak,ezt sem tíltják,,,sőt a kreatint sem mert erről is beszéltem velük! De van aki bírja, van aki nem! Egyébként közben kiderűlt hogy két szuvas fogamtól fáj,amelyikből az egyiket ma ki is húzattam, a másikat holnap! Köszönöm a válaszokat! Neked is prof Úr (hölgy)!
2013. dec. 14. 14:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként senki nem mondta hogy hypertóniás vagyok! Kevered a szezont a fa...mal!
2013. dec. 14. 14:51
 5/6 anonim válasza:
A hipertónia a magas vérnyomás orvosi elnevezése...
2013. dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyjad, sokat ütik, rúgják a fejét...
2013. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!