Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akkr most jó az Impact Whey...

Akkr most jó az Impact Whey Protein?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tejsavó vásár előtt állok. Tudom hogy ez az egy,amit nem érdemes lespórolni,de találtam egy árban egész jó fajta fehérjét.


[link]


Szerintetek megbízható? 18 ezer forintért 5 kiló.

Sok mindent olvastam,köztük olyat is hogy nem tartalmaz emésztőenzimeket. Akkor most mi az igazság?

Kamu? Hamisítvány?


2013. dec. 8. 13:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Igen, mond mi számít? Szerintem rohadtul mindegy, milyen TEJSAVÓT iszol, vagy akár beviszed szilárd kajából, nem veszel észre semmit!
2013. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
ha tejsavó ról van szó leeht mindegy de még sem igyál akkor egy 60%os tejsavót,meg ne legyen már mindegy azért a tejsavó fehérjéken belül is vannak magasabb eltérések
2013. dec. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
hasonlíts öösze agy activlab muscle up-ot egy 100% whey isolate--el
2013. dec. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 clint ***** válasza:

akkor ezekszerint kedves elöző, izmosab szálkásabb vagy dagadtabb lehetsz ennyi külömbségtől??

garantálom neked, ha két ugyanolyan genetikáju embert összezárunk és az egyik egy évig mucle upot a másik meg isolateot eszik, ugyanugy fognak kinézni...

tény hogy jobb minőség, de ennyi... olyan mintha el akarnál menni egy másik városba és azon filóznál egy opellel vagy egy audival menjél... ugyanugy odajutsz a végén...

2013. dec. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
akkor szerinted mindegy hogy milyen tejsavót fogyasztasz?
2013. dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 clint ***** válasza:

amennyiben van rajtad 110 kg izom, és versenyfelkészülésben vagy, akkor megértem, hogy izolátumot eszel mert mindenre pontosan oda kell figyelned...

de egy kezdőnél pont rohadt mindegy...

15 évvel ezelőtt szölőcukros tömegnövelőket ivott mindenki edzés után, és naturálon jobban fejlődtünk mint bármelyik 70 kilós kis hobbigyúrós aki azon siránkozik miben mennyi cukor van meg stb stb....

2013. dec. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
még jó hogy tavaszal színpadon fogok állni,szóval szerintem nem vagyok kezdő, és ha nem haragszol meg én magamnak inkább izolátumot veszek: D
2013. dec. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 clint ***** válasza:

megkockáztatom, még az is mindegy milyen fehérjeport fogyasztasz...

van pár ismerősőm, aki 3-4 éve edz, csirkerizsen él, és a six staros whey isolateon, meg muscleteches nitro techen...

szintes semmit nem fejlődik, pedig 700 gr cht és 250 gr fehérjét esznek..(70-85 kg közöttiek)

És van olyan aki naturás szóját meg power proteint eszik mert olcsó és bármelyik naturál megirigyelheti az alkatát...

Nem ezen múlik és kész... a minőség az lehet jó, lehet gyenge ugyanazt éred el vele.

Csak fos ne legyen azért...

2013. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
egyébként itt igazad kel adjak néha észrevettem én is hogy aki gagyibbat fogyaszt meg nem figyel oda annyira jobban fejlődik van egy cimborám tele szarja az edzést 2hetente egyszer lemegy utána benyom egy rakás szójás szart,semmi étrendje,hétvégente leisza magát mindig azt rendes verseny formája vann a gyereknek kis túlzással: D
2013. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 clint ***** válasza:
gratula akkor... sok sikert kivánok, és igy megértem hogy odafigyelsz, de a kérdezőnek és a hobbigyúrosoknak akkor is mindegy lesz...
2013. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!