Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akkr most jó az Impact Whey...

Akkr most jó az Impact Whey Protein?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tejsavó vásár előtt állok. Tudom hogy ez az egy,amit nem érdemes lespórolni,de találtam egy árban egész jó fajta fehérjét.


[link]


Szerintetek megbízható? 18 ezer forintért 5 kiló.

Sok mindent olvastam,köztük olyat is hogy nem tartalmaz emésztőenzimeket. Akkor most mi az igazság?

Kamu? Hamisítvány?


2013. dec. 8. 13:13
1 2 3
 1/21 dirtboy ***** válasza:
nem hamisítvány,valódi tejsavó,az ára pedig rendben van,az emésztő enzymnélkül is emészthető.
2013. dec. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, most fogyasztom a 2. 5kg-s zsákot. Nem pattogok ki tőle, nem puffaszt, ízesítőkkel is jó íze van. Én 16-ért vettem az 5kg-s ízesítetlent :)
2013. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó, szerintem jobb mint a Scitec fehérjéi (nincs tele ízfokozóval, színezékkel, és nincs agyonédesítve).
2013. dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Zsíír! Köszi a válaszokat!

Ezzel így már rengeteget tudok spórolni,tudok venni egy elég erős multivitamin pakkot is :)

2013. dec. 8. 13:43
 5/21 A kérdező kommentje:
Fejlődésetek milyen ?
2013. dec. 8. 14:00
 6/21 anonim ***** válasza:
? Annak semmi köze a fehérjéhez, úgyhogy ez értelmetlen kérdés.
2013. dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Megfelelő étrend,és edzés mellett ez a fehérje mennyire segíti elő a fejlődésedet.

Így kérdezem akkor.

2013. dec. 8. 14:15
 8/21 anonim ***** válasza:
Ugyan annyira, mintha a fehérjét bevinnéd más tejsavóból, vagy csirkemellből, tojásból... A fehérje az fehérje.
2013. dec. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ne mondj már ilyen hülyeségeket hogy nem számít a fejlődésbe ku.r.va sokat számit milyen fehérjét iszol alapdolog az étrend ezen kivűl sok múlik még a fehérje minőségén
2013. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 clint ***** válasza:

a muscleteam-től rendeld inkább...

itt szokott válaszolni tap bela, írj rá egy privátot és küldi, sztem megbízható.

2013. dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!