Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki testépítő annak miért nem...

Aki testépítő annak miért nem szabad sok cukrot ennie?

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Senkinek se volna szabad, mert a túl sok cukor zsírrá alakul
2013. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A tul sok feherje is a tul sok lenmagolaj is a tul sok rizs is.
2013. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. és 2. A válaszotokban rejlő ellentmondás feloldása abban rejlik, hogy a cukor kis mennyiségben is zsírrá alakul.

Amúgy a vicc az, hogy mindketten igazat írtatok, a kérdéshez kapcsolódik, de mégsem ad választ a kérdésre(elégazokoskodásból).

2013. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Senkinek nem lenne szabad, gyorskaját, fehér lisztet... sem csak a testépítőknek kéne kerülni, de az átlag nem törődik vele.
2013. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
érdekes, vödör számra eszem a nápolyit és a csokiparány, ezzel tömegelek, és még fejlődök is!
2013. dec. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Már megint ez a csokiparány, ebből lassan mém lesz.

Ha nem kerülsz vele túlzott kalóriapluszba és nem olyan a genetikád sem, akkor nem fogsz bezsírosodni, ennyi.


Hagyjuk már ezeket az érdekes, velem így történt hasonlatokat, rajtad kívül még van hétmilliárd ember, egyenként más genetikai kombinációval, mint te. Ne akard már alkalmazni a te egyéni esetedet mindenkire.

2013. dec. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

drake, akkor ezek szerint neked rossz vagy átlagos csak a genetikád?

amúgy meg, a kérdésre kellett választ írni, és bizony, nem mindenkinek az a véleménye, mint lehet itt a többségnek:)

sztem egyen egy testépítő cukrot, meg amit akar, de lehet kell hozzá egy kis genetika is, h ne hízzon el!

2013. dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt honnan szűrted le? Nem, zsírosodás szempontjából pont, hogy nagyon jó, mert akár végigzabálhatom az ünnepeket, ha kedvem tartja, nagy mennyiség egyszerű ch-val, zsír meg nem jön szinte semmi, a kockák a tömegelés alatt is megvannak. Viszont ha ugyanezt az életmódot követné a velem egyidős haverom (és meg is teszi) pár hónap alatt 20-25%-os testzsír lehet a végeredménye.


Ezért (is) nem szoktam ajánlani bárkinek, hogy csak úgy cukrot kajálgasson napközben, és direkt nem hozom fel magamat példának, hogy ne mondhassák, hogy dehát én is megteszem. Így elkerülöm, hogy a genetikáról magyarázkodjak nekik. Utána meg bezsírosodnának, és nem értenék, pedig mindent úgy csináltak, mint én.


Mellesleg nem csak a zsírosodás miatt rossz a gyors ch, szóval szerintem senki sem egye csak úgy, napjában bármikor, de persze mindenki azt csinál, amit akar.


Ahhoz is kell jó genetika, hogy a cigi vagy a pia 90 évesen öljön meg, vagy akkor sem, és ne 35 évesen. Erre is szokták mondani néha okosok, hogy "érdekes", neki piálással éjszakázással is jön a tömeg, vagy cigizik és mégsem fullad kardió közben, sőt, még nem is rákos. Az ilyeneket már csak akkor oktatom ki, ha szerintem a kérdezőnek szüksége van ellen oldali véleményre is, mint például itt is.

2013. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egészséges étkezés is hozzátartozik a dologhoz, ez a csokilófasz meg nem egy vitaminbomba lehet, edd nyugodtan, de másnak ne ajánld!
2013. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!