Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szükségem lenne 1 úgymond...

Szükségem lenne 1 úgymond "netes személyi edzőre"többi lent?!

Figyelt kérdés

A lényeg:sovány alkatom van,de szeretnék valamit kihozni belőle.Aki volt már hasonló testben,megélte amit én,vagy hasonlót azoktól kérném a segítséget.Privátban várok 1 jelentkezést aki ellátna 1,2 hasznos tanáccsal,edzés tervel.Jelentkezőket lehetőleg képet linkeljenek,ezzel is alátámasztva hogy neki bevált amit tanácsolt(olvasni én is tudok google szarságokat)mellékesben 180 cm vagyok kb. és 52 kiló.

Jelentkezőknek előre is köszönöm!

16/F



2013. dec. 2. 16:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az hagyján, de b4szki, elvárja, hogy fényképpel jelentkezzenek nála, mint valami fizetős állásra. Kicsit el van tévedve a drága, érdekes a világnézete az biztos, fog még párszor "lepődni"
2013. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nem igen fogsz találni így, ne viccelj, hát olyan óraárakon találsz személyi edzőt egy teremben pl, h eldobod magad ... gondolod majd ingyen ad egyetlen tanácsot is? viszont a neten tényleg akár komplett edzésterveket is tudsz találni, sőt, étkezésrendeket is, fehérje-ajánlatokat stb, tehát mégis megoldható. de itt a pénz a gond vagy hogy te magad akarsz otthon edzeni?
2013. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!