Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 éves lány vagyok,1 éve...

14 éves lány vagyok,1 éve kondizok. Sokan mondták, hogy az izomtól nem fogok megnőni. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Kicsit megijedtem,mert nagyon szeretem ezt csinálni életem részévé vált a testépítés,tudom kicsit korai de én inkább vagyok ilyen erős,izmos,feszes mint löttyedt.
2013. nov. 29. 23:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és 160 cm/48 kg
2013. nov. 29. 23:04
 2/4 anonim ***** válasza:

Hülyeség, ha alacsony maradsz az a genetikádtól van.

Nyugodtan edzél. Persze ilyen fiatalon inkább kisebb súlyokkal nagyobb ismétlésszámmal.

2013. nov. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem viszed túlzásba, akkor nem lesz ilyesféle bajod, de valóban, ebben a korban lányként még olyan 2 évig nagyobb ismétlésszámmal, kisebb súlyokkal eddz, inkább gépeken, vagy akár csak saját testsúllyal.
2013. nov. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, de annyit hozzátennék, hogy a lányok általában 14-15 évesen elérik végleges testmagasságukat.
2013. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!