Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a tömegnövelő jó lesz, nem...

Ez a tömegnövelő jó lesz, nem lesz tőle bajom, vélemények? A tömegnövelő neve Iso Whey Zero. A válaszokat előre köszönöm.

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 16:03
1 2
 1/11 eszkobaR ***** válasza:
Nem kell neked semmilyen tömegnövelő ennyi tudással.Kicsit olvasgass még a témával kapcsolatban...egyébként meg ez egy fehérje.
2013. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

iso whey zero az egy fehérje. :)

tömegnövelő

jumbo proff

de rengeteg van olyat vegyél amiben legalább 30% fehérje van

[link]


van bőven itt

2013. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz tőle, ez csak kaja. Első lépésben legyen tömegnövelő étrended, ha az megvan vegyél egy tejsavófehérjét+gyors ch-t, és egy multivitamint.
2013. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kezdőnek teljesen felesleges edzés után magának kevernie, ha ilyen alapdolgokkal nincs tisztában, először vegyen egy gyárilag kevertet aztán majd belejön.
2013. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
itt szó nincs arról h kezdő vagyok...csak azt a kérdést tettem fel hogy mivel laktóz érzékeny vagyok milyen tömegnövelők lennének jók...régebben szedtem hiper mass 5000et meg proteint meg creatin tablettát.... a hiper mass 5000ben volt laktóz és még tejjel is ittam de mindig rosszul voltam tőle de igy is tudtam közel 7 kg hízni de kiderült a laktóz érzékenységem...most nem szedek semmit se fehérjét sem tömegnövelőt csak kaja meg a laktóz mentes tejtermékek mjndenből és most gondoltam h kipróbálom ezt a laktóz mentes feherjét de mivel nem tudom h mit várhatok tőle meg még kicsit idegen nekem a laktóz alergia ezért tettem fel a kérdést nem azért mert kezdő vagyok.
2013. nov. 22. 20:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem kezdő vagy, akkor tudatlan, legalábbis a fogalmakkal nem vagy tisztában.

A fehérje és a tömegnövelő nem ugyan az.

Fölmerül a kérdés, hogy ha alapfogalmakkal nem vagy tisztában és kezdő sem vagy, akkor milyen h.ülyeségeket csináltál eddig...

2013. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.A kérdésre még mindig nem válaszoltál csak osztod itt az igét, hogy ilyen kezdő meg ilyen tudatlan de a kérdésre még nem válaszoltál...szóval akkor ezek szerint nem csak nekem vannak gondjaim hanem Nekes is ;) Mert most itt nem akarok belemenni a fehérje és tömegnövelő közti külömbségekbe de nem ez volt a kérdés szóval jah....ha tudsz válaszolni a kérdésre akkor irj csak..
2013. nov. 23. 08:15
 8/11 anonim ***** válasza:

A kérdésedre milyen választ vársz?

Megkérdezted egy fehérjéről, hogy jó tömegnövelő-e?

Mintha megkérdeznéd egy kutyáról, hogy jó macska-e... Végülis szőrös mindkettő meg négy lábuk van...

Ezen gondolkozz el inkább.

2013. nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ember bocs hogy tévesztek ,szóval ez a fehérje jó laktózérzékenyeknek????????Szóval ez a kérdés leegyszerüsítve....a téveztésésért még egyszer elnézést...na remélem érthető...
2013. nov. 23. 16:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Mivel a leírás szerint laktózmentes, így fogyasztható laktózérzékenyeknek is.
2013. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!