Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen izület védőt ajánlottok...

Milyen izület védőt ajánlottok? Lehetőleg ne legyen túl drága.

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Arthro Guar Gold nekem bejött!
2013. nov. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Clan ***** válasza:
joint x a Scitec Nutrition-tól
2013. nov. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Olcsó, de jó: Jutavit Glükozamin-szulfát, kondroitin-szulfát és MSM.

Ugyan azok a hatóanyagok, ugyan akkora mennyiséggel, mint a Proenzi3, csak kb. fele annyiba kerül.


Amúgy ennél jobb a BioTech Arthro Guard, meglévő problémákat is megold, a Jutavitet megelőzésként szoktam szedni.

2013. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem igazából a csuklómmal van bajom,mert el volt törve,illetve lábedzésnél a térdem "rosszalkodik".

Ezekre a problémákra az Arthro Guar megfelelő?

2013. nov. 13. 21:12
 5/7 anonim válasza:

[link]


én ezt használom, és bevált

2013. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nem ízületvédő, hanem egy egyszerű Ca-Mg-Zn ásványi anyag kiegészítő, amely minden ember alap kiegészítőjének kell(ene) lennie a multivitamin és az omega3 mellett.
2013. nov. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meglévő problémákra a legjobb, leggyorsabb készítmények az olyan sokösszetevősök, mint pl. az Arthro Guard (BioTech), Arthroxon (Scitec), Heavy Duty (Scitec), stb.

De hogy kinek melyik válik be igazán, azt nem lehet tudni, ki kell próbálni.

Ár/érték arányban az Arthro Guard az egyik legjobb, főleg ha akciós (most októberben 3690.- Ft-ra volt leárazva, vettem is egy dobozzal későbbre).

2013. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!