Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 4 hét alatt 60 kilóról 100...

4 hét alatt 60 kilóról 100 kg-ra nőtt a súly guggolásnál, amit használok. Mennyire jó teljesítmény?

Figyelt kérdés

Sok évet kihagytam lábedzésben, mert futásra váltottam, télen meg szobabiciklit tekertem.Pár futóversenyen is elindultam, de beleuntam.most visszaálltam a klasszikus testépítő edzésre, amiben a láb is szerepel, bár túlzásba nem akarom vinni.

Ezek szerint pont az ellentettje igaz, amit itt sokszor olvastam, h a futás nem erősít, izmosít.

Azokban az években mikor futottam, a lábam ugyanolyan izmos maradt, és minden futó edzés után izomláz is volt, néha akkora, mintha guggoltam volna.

Csak most attól félek, a hirtelen testtömeg és megnövekedett súlyhasználat miatt, meg ne sérüljek.



2013. nov. 11. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
alakul, de 4 hét az kevés idő, lehet sok lesz még az a 100
2013. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1 perces pihenőkkel csináltam 4*10 ismétlést.

bár az utolsó két sorozat csak 8-8 ismétlést tartalmazott, mert ott már éreztem,h nem megy.

utána még lábtoló gép ment, elég is volt mára.

2013. nov. 11. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
ez így rendben van akkor. ha megy a 8-12 ismétlés szabályosan akkor oké. vádlira magas ismétlésszámmal edz, legalább 15-20!
2013. nov. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 gyakorlat? vedd lejjebb a súlyt és 4-5 mehet combra..
2013. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!