Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Olcsó fehérjét keresek, de...

Oak Lily kérdése:

Olcsó fehérjét keresek, de tanácstalan vagyok. Eddig Fourstart szedtem, de olcsóbbra kell váltanom. Ötletek?

Figyelt kérdés
A fő elvárásaim: alacsony szénhidrát és zsìr, magas fehérje, lehetőleg 100% állati fehérje és kombinált legyen (gyors-lassú felszívódás) és az álaga sűrű legyen, azaz legyen benne kazein is. Nem árt, ha jó az amino profilja is. A'szem ennyi... A Fourstar ezt mind tudja, de drága, havonta megeszem belőle 2kilòt.
2013. nov. 5. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ömm, a Myproteinnek van egy rakás olcsó és jó fehérjéje, és lehet, hogy ha külön alapanyagokból rakod össze, jobban jössz ki, mintha egy designert vennél. Sőt, szerintem ha kiegről van szó, nem az a kis tejcukor lesz a gond, ami benne van egy koncentrátumban, tehát felesleges bonyolítani, mert nem költséghatékony. De ez egyéni vélemény.
2013. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ajánlom figyelmedbe a shopbuilder.hu nevű oldalt vagy hasonló oldalakat ahol tudsz rendelni! Ott nincs is más dolgod mint beállítani hogy ár szerint növekedjen és már keresheted is a neked megfelelőt!

2013. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Próbáltam már nézni egy csomó oldalt, de egyszerűen eltévedek, mert akkora a választék, hogy az hihetetlen. Azért szerettem volna, ha valaki hasonló elvárásokkal van egy protein iránt és már pl. megtalálta az igazit, elárulná, hogy melyik az!

Az összekeverés már bennem is felmerült, mert most megvettem a BioTech-től az akciós Express-t, de nem ülök le tőle, olyan mintha vaníliás vizet innék! Gondoltam, sebaj, belekeverek kazeint, de azt meg aranyárban mérik...

2013. nov. 6. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!