Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéssel tudom elérni...

Milyen edzéssel tudom elérni a húzodzkodást?

Figyelt kérdés
183cm magas vagyok, 95kg és nem rég kezdtem fegyencedzésből a gyakorlatokat. A húzodzkodásból viszont egyet sem tudok megcsinálni, egyszerűen nem bírom el a testsúlyom. Valami jó edzés mód van rá?

2013. okt. 30. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, akkor a rendes tolódzkodás, húzódzkodás, fekvőtámasz az az 5. szint, tehát előtte van 4db rávezető szint.
2013. okt. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

AHogy a könyv is ajánlja, ha zsíros vagy először fogyj le és

sokat dolgozz a negatív szakaszon.

+ amit az 1. mondott, ne rögtön a mély vízbe ugorj.

2013. okt. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont ezért van első, kezdő lépése a húzódzkodásnak is...
2013. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a fegyencedzés könyvet és szinteket, de anno csak egy fél húzódzkodást tudtam elvégezni, mikor gyúrás közben elkezdtem beiktatni. Ha van edzőtárs sokat tud segíteni, hogy felfelé tol, persze épp annyit, hogy folyamatos lesz a mozgás, de visszafelé már bizonyára most is tudod engedni magad lassan. Aztán edzésről edzése egyre kevesebb segítség kell, majd már csak az utolsóknál, míg egyedül is fog menni 4x8-10. Ha nincs társ akkor a lábad alatt lehet valami (teremben padot használtam) és a lábaddal tolod fel magad (de szintén minél kevesebbet és egyre kisebb besegítéssel)
2013. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ahogy az előttem lévő írta, tegyél magad alá egy padot vagy valamit és annyit segíts rá a lábaddal,hogy a felső tested dolgozzon inkább :)
2013. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Halihó, ha a könyv szerint edzel, akkor csináld úgy, hogy a az előtte levő szinteket nem hagyod ki. Én mielőtt elkezdtem vona a fegyenc edzést, megtudtam csinálni 50 fekvőtámaszt, 30 húzódszkodást. most elkezdtem a könyv szerint dolgozni és úgy hogy mindent betartok, kéztartást, lendület nélkül, 2 másodperc, fel 1mp tartás 2 másodperc le, így alig megy a kétszer 8 húzódszkodás , meg a 2 szer 10 fekvő
2013. okt. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget mindenkitől :))
2013. nov. 2. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!