Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányoknak iso whey zero?

Lányoknak iso whey zero?

Figyelt kérdés
Nem akarok tömör izom lenni, ülő munkám miatt 5kg felszaladt 1 év alatt. Sajnos pici is vagyok 160 cm és 55kg. Konditerembe talán heti 1-szer ha eljutnék ezért otthon edzek! Taposó illetve torna, napi 1,5 órában! Edzés után innám az iso whey zerot! Eddig 7 kor bevacsiztam de ezt elhagytam! Étrendre figyelek de az ebédemet sajnos nem tidom választani, mivel anyukám szakács és ebédelni hozzá járok, ott egyfajta ebéd van! Napközben korpás, barna zsömle, gyömölcs minden nap és a vacsi az elöbb említett! Szerintetek sikerül lefaragnom 5kg-ot?
2013. okt. 25. 11:36
 1/3 Dogmatix91 ***** válasza:
Szerintem felesleges izolátumot venni, nem az a 2g cukor fogja megakadályozni a fogyásod. A fehérje nem fogyasztószer. Ugyan az van benne mint a csirkében/marhában. Az, hogy az étrendre figyelek nem elég. Ki kell számolni szépen mindent. Az ebédre nem tudsz figyelni akkor arra nem figyelsz, nagyjából megnézed mennyi szénhidrátod, fehérjét meg zsírt tartalmaz az aznapi ebéd és a többi étkezést ahhoz igazítod. Gyümölcsöt csak ésszel, mert sok benne a fruktóz ami csak a máj glikogénraktárait tudja feltölteni, a többi megy zsírba. 5-6 étkezésre kéne lebontani a napi kaját. Egyébként 5kg nem olyan sok, simán leadható nem olyan szigorú diétával is.
2013. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!! :)
2013. okt. 25. 11:48
 3/3 Dogmatix91 ***** válasza:
Még annyi, hogy heti 3-4 aerobot én beraknék, főleg amíg ilyen szép idő van, kimenni 40-50perc kicsit tempósabb sétára.
2013. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!