Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Body. Builder-es 4napos...

Body. Builder-es 4napos osztott edzésben melyik gyakorlatokat lehet kiváltani úgy, hogy otthon is elvégezhetők legyenek?

Figyelt kérdés

[link]


Még úgy a keddet esetleg meg tudnám oldani. Bár arra is megköszönnék pár tippet.


Amiket lehetőség szerint helyettesíteni szeretnék: Hétfő Scott pados bicepsz.


Péntek: Húzódzkodás (zárójeles megjegyzés, lány vagyok, szóval nem erősségem. gondolom ha kipréselek magamból 2-t, az nem túl effektív.:D)

Lehúzás szűken.

Letolás csigán kötéllel.

Szamárvádli. (nem biztos, hogy a 75 kg-os bátyámat a derekamra szeretném minden héten ültetni.:))


Meg úgy majdnem az egész keddre, ha nem tudnék lemenni edzeni.


Van itthon kétkezes rúd (egyenes), kézi súlyzó, egyenes pad (talán a döntöttet is meg tudnám oldani), meg annyi súly, amivel elleszek egy darabig.:)


Köszönöm előre is.


[elfogadok más, könnyebben variálható, kezdő osztott edzéstervet. Jövőhéttől szeretném átváltani, vagy legkésőbb azután]



2013. okt. 24. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Helyettesítsd a sok gépet, csigás

Okosságot, helyette majd szabadsúlyos gyakorlatok.

Hatásosabb az utóbbi, nem is vitás.

Alapgyakorlatok mellé ezeket csatolhatod.


Például a bicepszezés Scott padon

Ehelyére mondjuk én most átrakom

Akármelyik gyakorlatot, (pl) beforgatós bicepszet

Így edzed meg mindegyiket: mellet-hátat, tricepszet!

2013. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
*Tapsvihar a poeta doctusnak* (jaj anyám.:D)
2013. okt. 24. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Most komolyan nem tetszett? :(

Én csak segíteni akartam

Hogy legyél izmos, edzett

És legalább nem a seggem vakartam.

2013. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaj nem, félreértettél. Látom benne a késő romantika és a szecesszió keveredését az impresszionizmussal. A seggvakargatós rész meg egy gyönyörű életkép, szinte megjelenik az ember előtt. (szerencsére csak szinte.:D)

Hálám üldözni fog.:)

2013. okt. 24. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!