Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mondja azt sok ember...

Miért mondja azt sok ember hogy az étrendkiegészítők károsak?

Figyelt kérdés
Pl.: hogy heresorvadást meg hasonlókat okoz, szerintem egyáltalán nem ígyvan mert akkor nem forgalmaznák őket bár személyes tapasztalataim nincsenek ez ügyben, de van akinek volt már valami mellékhatása tőle?
2013. okt. 20. 10:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert félrevannak tájékoztatva.Gondolj bele ha így lenne mind be lenne tiltva!Szigorú vizsgálatokon mennek keresztül ahhoz hogy a polcokon legyenek!
2013. okt. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Én is megettem egy adag proteint de másnapra 50-es karjaim lettek,összement a májam és 2 fejem nőtt! Vigyázzatok
2013. okt. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Minden nap 1000-szer felteszik ezt a kérdés én már nagyon unom!
2013. okt. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszélyes, csak a köznép keveri a szteroidokkal.
2013. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne, ez elképesztő télleg. Nem is gondoltam volna, hogy ilyen sokan vannak, akik hülyeségeket beszélnek. Mitől lenne heresorvadás, amikor abban nincs egy deka hormon sem, és egyáltalán nincs hatással a hormonrendszerre. Nem kox! És soha nem is lesz az! :-)
2013. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert tudatlanok, szeretik az ilyen szaftos, veszélyes dolgokat, szeretik ijesztegetni egymást, meg persze szeretik utálni azt, aki ilyet használ, fuj, buta gyúrós.


Az emberek többségének fogalma nincs róla, mi az, hogy tápanyag meg mi az, hogy hormon. Azt látja, hogy fura, ergo rossz. És a legnagyobb baj az, hogy ragaszkodnak a hülyeséghez.

2013. okt. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyszerű! Tudatlanság... olyan emberek akiknek semmi közük a sporthoz és a táplálékkiegészítőkhöz, fel sem tudom fogni hogy mondhatnak róla véleményt. Túl ostobák ahhoz, hogy valaminek utánanézzenek mielőtt véleményeznék...
2013. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt le kell írnom, most hallottam 10 perce: családi ismerős bejön hozzánk, elkezd panaszkodni, hogy jövő héten mennyi munkája lesz, mert a kollégáját elvitte a mentő. A lényeg itt jön: ő is szedte ezeket a porokat, meg diétázott, biztos ezért lett minden (azt sem tudja mi baja), akit elvittek 54 éves, két éve 115 kilósan kezdett neki az edzésnek, most 85 kiló. Kicsit összevesztem az emberrel, mert kioktatott, hogy a diéta! egészségtelen, mert a szervezetnek kell a zsíros hús is (szalonnát emlegette). A lényeg: az ember aki magyarázott 45 körül van, 25 éve dohányzik, napi 4-5 feles lemegy, mellé fél liter kávé, és ő oktat mást, hogy mi az egészségtelen. (Erre felénk napi 20 mentőt hallani kb, biztos mind porozik, az ő logikája szerint). Kiakadtam.
2013. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Felháborító, hogy még az értelmes, okos emberek is beveszik a szokásos sztereotípiákat. Nap mint nap hallani a fehérjeport káros szerként beállító tesi- és biológiatanárokról(!).

A szellemektől is jobban félünk, mint a sorozatgyilkosoktól, pedig a szellem által okozott halál esélye nagyságrendekkel kisebb.

De ami ismeretlen, az csak rossz és káros lehet. A sorozagyilkos itt pl. a cigi, stb.

2013. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
És a durva tényleg ez, a cigi, tömény alkohol, gyorsétterem nem káros, mert megszokott. Viszont a tápkieg, amit kevesebben használnak, biztos egészségtelen.
2013. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!