Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Méretek? Vélemény?

Méretek? Vélemény?

Figyelt kérdés
62 kg vagyok, elég nehezen hízok, viszont egy jóideje edzem, 185 cm magasságomhoz és a 62 kg-hoz szerintetek aegy 33-as kari elég gyér vagy elmegy? Edzés alatt salyát testsúllyal való edzést értek.
2013. okt. 19. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:

A magasságodhoz képest nem valami sok, de mindegy, lényeg, hogy neked így jó.

Én sokkal alacsonyabb vagyok és a 43-as karomat is bőven picinek tartom. Szóval relatív, hogy kinek mi a jó.

2013. okt. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld pacsi :) amúgy én elégedett vagyok, főleg hogy mások is észreveszik rajtam :P
2013. okt. 19. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a lényeg, és még fogsz fejlődni.
2013. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a karoddal foglalkozz, hanem az összképpel, az meg nem valami rózsás!

62kg nagyon kevés a 185 centihez! Tömegnövelő étrend kell neked és kemény súlyzós edzés!

2013. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nem túl sok, én 173 cm vagyok kb, és 70-70 kg. De relatív végül is, szerintem is sovánka vagy ehhez a magassághoz. :-)
2013. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!