Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi magas fehérjetartalmú...

Mennyi magas fehérjetartalmú ételt egyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék izmosodni és nem vagyok sem a fehérjék sem a szteroidok híve.Azt szeretném elmondani magamról hogy én soha nem szedtem semmilyen "anyagot".
2013. okt. 11. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Legyen meg a testtömeged(kg) kétszerese(gramm). Tehát ha 70 kiló vagy, tömegelésnél 140 gramm állati eredetű(!) fehérje kell, szálkásításnál 210.

Ezt elsősorban sovány húsokból, tojásból, túrűbűl, és fehérjeporból kéne fedezni.

2013. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Így van, 2g x ttkg legyen meg naponta.

De a proteintápkieg is természetes és csak kaja, azt is ehetsz nyugodtan.

2013. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a biokémiának sem vagy a híve, különben nem mondtál volna ekkora marhaságot.
2013. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tap bela ***** válasza:
Nem szeretném megbántani a kérdezőt, de ha valaki még azt a minimális tényt sem képes információban agyilag felfogni, hogy amikor húst eszik fehérjét is eszik, amikor tápkiegben fehérjét iszik az nem egy műanyag, hulladék?!?! Akkor itt már nicns miről beszélgetni.
2013. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg én úgy értettem hogy fehérje por és más anyagok nélkül természetes módon.Tehát húsok,tojás stb.
2013. okt. 11. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:
De azt kellene megérteni, hogy a fehérjepor is természetes. Egyébként pedig leírtuk mennyi fehérje kell.
2013. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy "fehérje, és más anyagok". Nincs különbség felépítésben a csirkemellben és a fehérjeporban található protein között.
2013. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tap bela ***** válasza:

"....

Nem bántottál meg én úgy értettem hogy fehérje por és más anyagok nélkül természetes módon.Tehát húsok,tojás stb.

...."


Szerinted a tápkiegben vásárolható tojásproteint vajon miből állítják elő?!?!


Ha kb. 100g csirkemell (valamilyen konyhai feldolgozással)-ből kb. 20g fehérje nyerhető. Szerinted testépítő viszonylatban (izomnövekedés) mennyit kell megenni belőle?!


Arra pedig nem lennék büszke (elnézést a negatív véleményemért), hogy mint írod te soha semmilyen "anyagot" nem szedtél. A vitamin, a mnerál, az omega, a joint, a fehérje, a glutamin, az EAA, a creatin , nem KOX, NEM rossz ANYAGOK. A tested részei, az ételed részei, csak koncentráltabb, esetlegesen tisztább formái.

2013. okt. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!