Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most akkor izmosodhattam vagy...

Most akkor izmosodhattam vagy sem?

Figyelt kérdés

Kicsit összekavar az információrengeteg. Elkezdtem edzeni. Van rajtam még felesleg, amin dolgozom, szóval alacsony ch, magas fehérje. Elvileg diéta alatt nem lehet izmosodni, legalább is nem nagyon. Azonban amit észrevettem, hogy helyenként határozottan vékonyabb vagyok (a karom viszont vastagabb...), de a súlyom kb semmit sem változik. Ezek szerint lehetséges, hogy némi izmot magamra szedtem?

Illetve ha már itt vagyok: nyilván baromi fontos a kajálás. Viszont van amikor annyi az étvágyam, mint egy csecsemőnek, ilyenkor is nyomjam le a torkomon a kaját? Előfordul, hogy 800 kcalt eszem egy nap, tudom, hogy kevés, pláne súlyzós edzések mellett...


Köszi a válaszokat!


20/L



2013. okt. 8. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdők egy rövid ideig izmosodhatnek diéta alatt, van ilyen.
2013. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elején jöhet kis izom, igen.
2013. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!