Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 5 kg Hyper Mass 5000 jó...

5 kg Hyper Mass 5000 jó szerintetek nekem? Többi len.

Figyelt kérdés
2 és fél hónapja edzem, az edzéstervem jó. Most váltok át haladóra és gondoltam hogy jobban meglátszódjon a fejlődés veszek egy kiegészítőt. Mire számíthatok tőle? rajtatok mennyit dobott?

2013. szept. 22. 13:38
 1/10 A kérdező kommentje:
a kajám nem tökéletes, de NEM IS LEHET idő hiányába... tudom h így is rinyáltok majd h legyen az de ez van.bocsi.... 3-4 kg feljöhet attól még tőle?
2013. szept. 22. 13:40
 2/10 anonim ***** válasza:

nem éri meg egy cukor kupac

én azt ajánlom hogy vegyél egy olcsó tejsavót és mellé a szölőcukor már filléres sokkal de sokkal olcsób

nézd meg ez csak 4000 drágább és igy 82% fehérjét kapsz a másikkal meg 26%-ot szerintem egyértelmű hopgy melyik a jobb

[link]


vagy itt vannak nagyon olcsók még

[link]


és mellé a szölőcukor

[link]

2013. szept. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja, ez a sok cukor majd "dob" rád némi zsírt, csudijó lesz.


Ha nincs teljesen meg a kaja, napközbenre lassúch-kiegészítés érdemes, pl zab. Zabpehylet tudsz enni, de ha nem, akkor Myprotein Instant Oats, azaz zabliszt, teszel bele egy kis fehérjét, ízesítést, oszt csá. Az inzulinszinted sem bántódik meg.


Fehérjének elég egy sima Mypró Impact Whey, de ha te nem akarsz kevergetni, akkor is megvannak a lehetőségek, pl. Total Brakfast, Total MRP, Total Oats and Whey. A lényeg, hogy napközben ne igyál gyorsch-t, azaz cukrot.

Edzés utánra a fehérje+szőlőcukor hótegyszerű kombó bőven elég, és olcsó is. Majd később, ha már értesz hozzá, variálhatsz, de most még ez is bőven jó.

2013. szept. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

akkor ha minden edzés után 30g ilyen (225g fehérje): [link]

és hozzá keverek 30-40g szőlőcukrot akkor jó lesz? ja és persze napközbe a zabpehely+tej és egy kevés fehérje

2013. szept. 22. 14:03
 5/10 anonim ***** válasza:

A hypermass tényleg nem a legjobb. Szerintem is külön proteint vegyél és ahhoz tegyél edzés után 40-50 gyors szénhidrátot, pl maltodextrint, dextrózt.

Az egész napi étrend számít, nem csak egy tápkieg.

2013. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
bocsi 22,5g fehérje *
2013. szept. 22. 14:04
 7/10 A kérdező kommentje:
és amúgy miben más h cukros tömegnővelő, és a szőlőcukor? cukor cukor, vagy nem?
2013. szept. 22. 14:09
 8/10 A kérdező kommentje:
és marhahús fehérje vagy tejsavó?
2013. szept. 22. 14:12
 9/10 anonim ***** válasza:
A szőlőcukor (dextróz) jobb, mint a sima cukor (szacharóz), mivel a szacharóz áll egy szőlőcukor és egy fruktóz molekulából. A fruktóz nem tölti az izmokat megy a májba és onnan lerakódhat zsírban.
2013. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
rendben!
2013. szept. 22. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!