Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Sustanon 250, heti 1 ampullá...

Zlatan00 kérdése:

A Sustanon 250, heti 1 ampullával 10 hétig csinálnám akkor mennyi tömeget hozna?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit? Összezavarná a hormonháztartásod, és nem hozna kb semmit.
2013. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ismét egy idióta hozzászólása....
2013. szept. 21. 19:11
 3/8 JayC ***** válasza:
100%
miért lenne idióta? szted honnan a pi.cs.ból lehetne tudni, hogy mennyit hoz, jósok vagyunk?? plusz gondolom benyomtád azt a 10ampullát, azt ennyi lenne a jól megtervezett kúra, lol. heti 250mg meg alapból kevés.
2013. szept. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

zlatan, te vagy 30 koxos kérdést kitettél már, ismerünk téged :)

Ne koxolj!!

És amúgy is, itt naturál emberek vannak, te is tudod, hogy nem fogsz értékelhető választ kapni, mert nem értünk a koxhoz.

2013. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

jól írta az első, valószínűleg ért hozzá, te kedves kérdező, meg ritka kevés észről, vagy témában való jártasságról tettél bizonyságot.

elsőnek is.

a susta az egyik legkésőbb ható fajta a dekanoát észterek miatt,(mire az teles anyag felszabadul, mert van benne propi is, de abból kevesebb), szóval mire az első jelei mutatkoznak kb 3- 4 hét.

10 hét kevés belőle.

lehet ha a szer abbamarad utána is hat még, de az elgondolásod az egy kalap sz...rt sem ér.

ez egy bázis szteroid, hosszú kúrákat csinálnak vele, és nem 10 hetes bohóckodásokat.

és talán a 2. a legfontosabb.

ebből a fajtából te itthon nem hinném h eredetit tudsz venni, max étolajos vackot, amiben vagy lesz vmi hatóanyag, v semmi.

úgyhogy ne szóld le az elsőt, valszeg kicsit jobban ért hozzá mint te.

és a végére, ugye illegális ezt remélem tudod.

a saját egészséged gondolom nem is érdekel, de ha megtalálják nálad, pl a kapitányságon majd előállítva megkérdezik honnan van...és kitől???

erre mit mondasz majd?

2013. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

utolsó majdnem mindennel egyetértek, de a susta az nem bázis szteroid. Azok a következők: deca durabolin, primobolan trenbolon, boldenon. Tehát nem a tesztoszteron készítmények. Azért szoktak egy tesztó cucc mellé egy bázis szteroidot tenni ,hogy legyen izomépítő szteroid, a tesztó nem elég.

De én csak egy naturál vagyok, csak így halottam, olvastam.

2013. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

montez!

sokat olvastam már a válaszaidat, de akkor mifelénk rosszul tudják....

mindegy agyalni kár is, a lényeg h elég meggondolatlan a kedves kérdező!

felénk a tesztó alapú cuccot mondják bázis szteroidnak, és arra jönnek rá a gyengébb anabolikumok( deca, boldenone, winstrol), amik valóban elég jól építik az izmot, ha van mellettük tesztó, mert magukban kevés az androgén koncentrációjuk.

2013. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
együtt megy ez okés ,de nem a tesztó a bázis szteroid. Én pedig így olvastam és hallottam versenyzőktől. De tényleg mindegy, másban egyetértünk.:)
2013. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!