Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen kreatint szedjek?

Milyen kreatint szedjek?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok, 167 cm, 78 kg. 7 hónapja eddzek és eddig tejsavó fehérjét nyomtatam napi háromszor (edzés után szénhidráttal) illetve kajába is igyekeztem tartani az előírt fehérje szénhidrát bevitelt. Fejlődtem, de nem vagyok természetesen megelégedve :)

Ezért gondoltam a kreatin bevetésére, melyiket ajánlanátok? A monohidrátot vagy a foszfátot? Illetve van por és kapszula változata is. Valamint a töltési időszakról ha tudnátok valamit mondani. Köszi előre is.


2013. szept. 21. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Sima kreatin monohidrát port vegyél, ne gazdaságtalan sza r kapszulás cuccot!

Feltöltés 6 napig , napi 0,3g x ttkg. Azaz neked kb napi 23g kreatin 6 napig, de elég lesz neked 4 x5 grammos adag is. Tehát egy adag csak 5g legyen 5dl vízben oldva. És ez megy ugye napi négyszer. Szénhidrátos kaja előtt 15-20 perccel, illetve az edzés utáni turmixba ott mehet egyben a tejsavóval és a gyors ch-val.


Szinten tartáshoz ennek a fele kell, azaz 2 x 5grammos adag naponta, Ez mehet így további 40-50 napig, utána pár hónapi szünet.

2013. szept. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igy van a monohidrát kell elsőre az a legolcsóbb aztán ha hasmenésed van tőle vagy valami akkor lehet próbálni a többit
2013. szept. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!