Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az lényegtelen, hogy a nap...

Az lényegtelen, hogy a nap melyik szakaszában eddzünk?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Délelőtt egyesek kissé erőtlennek érzik magukat, de ez egyénfüggő.


Ha reggel edzel, akkor kajálj előtte, és utána várj legalább 1, de inkább 1,5 órát.

2013. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a legjobban akkor fejlődtem, és akkor is voltam a topon, mikor esti melóm volt.

délelőtt felkeltem, majd reggeli és irány az edzőterem.

utána pihi és kaja estig...annyira ráállt a szervezetem erre az opcióra, h azóta sem fejlődtem ennyit, pedig ugyebár az embernek csak vagy kora reggel vagy estefelé lenne ideje edzeni ha letudta a melót.

de nekem az első féle változat jött be jobban.

2013. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Reggeli edzés melletti érv: kipihent vagy, egész nap tölthetsz edzés után, használhatsz energizálókat.

Esti edzés: már be van töltve az izom, így sokkal jobban durransz, van akinek z edzés is jobban megy, viszont kevesebb tápanyagot kapnak az iznok edzés után.

2013. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régebben olvastam erről is egy tesztet, már nem tudok adni pontos forrást, de a lényege, hogy délután 4-5 óra a legmegfelelőbb az edzésre, ekkor legerősebb az ember. Persze normális életet élőknek, nem éjszakázóknak és pár órát alvóknak. Nyilván ha már nem iskolás az ember ezt nehéz kivitelezni, de személyes tapasztalat szerint megfelelő késő este is, csak akkor mindig olyankor legyen az edzés. Én este 8-9 körül szoktam
2013. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!