Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennek most nincs töke vagy...

Ennek most nincs töke vagy össze ment a sok steroidtol?

Figyelt kérdés
[link]

2013. szept. 11. 22:17
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

oké, hogy telóról írsz, én is arról szoktam legtöbbször, de azért nem a teló miatt írsz helytelenül.

Pl azt írod, hogy: ki fordítsátok. Na ezt így kellene írni:

kifordítjátok. Tehát egyben és nem ts-el, hanem tj-vel, mivel nem felszólító módban írtad. Ha azt írod hogy fordítsátok ki, akkor az felszólító módban van és akkor ts-el helyes az írás. De a ki fordítsátok az abszolút helytelen írásmód, amit nem a telefonod végez.


A másik, azt írod: hadjuk. Na ez sem helyes, mivel a hagy szót kellene ragozni és ebből következik, hogy hagyjuk-nak kellene írni. Haggyuknak ejtjük, de hagyjuknak írjuk. De még ezen kívül is sok a hiba az írásodban, de hagyjuk.:)

2013. szept. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Anditól pedig mindjárt megkapom, hogy ne tanár bácsiskodjak.:)
2013. szept. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Rendben tanárur.De most nem mindegy hogy helytelenül irok:)
2013. szept. 12. 06:55
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy Monti, hát ki dobna rögtönzött nyelvtanórát 05:43-kor! :-) Segítőkészséged határtalan! :-)
2013. szept. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Ez kérdés volt? Persze, hogy nem mindegy, mer az írásodból és megfogalmazásodból jön le számunkra, hogy mennyire vagy intelligens és ne csodálkozz, ha utána oltanak emiatt! :-)
2013. szept. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha már végigröhögtem a válaszokat, írok is: a pénisz nem megy össze a szteroidok hatására, maximum a herék, impotencia ha nem rakja rendbe a hormonhaztartását, vagy sokáig koxol előfordulhat viszont.
2013. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Oké örüljetek neki hogy ti tudtok irni.Ti mindig helyesen irtok sosem hibáztok?És már kulturálatlan is vagyok.Szerintem nem ez alapján minősítünk valakit.
2013. szept. 12. 14:18
 28/33 anonim ***** válasza:

Hát, az van, hogy mivel téged itt senki sem ismer, persze, hogy az írásodból fogják lemérni, hogy milyen vagy. Lehet, hogy amúgy f...a csávó vagy, de ha ide rossz fogalmazással, helyesírással jössz, persze, hogy nem gondolják, hogy egy agytröszttel állnak szemben. Illetve, én legalábbis magamból indulok ki, azér megtisztelem az embereket, hogy értelmesen írok le valamit, többször átolvasom esetleg, pont ezért, hogy ne legyen félreértés.


És, végül is akkor mi a konklúzió számodra, van töke a palinak vagy nincs? :-D

2013. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Andi ezt neked kellene megmondani, egy nő jobban látja ezt.:)
2013. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Hát maradjunk annyiban, hogy a te alsógatyás képeid jobban tetszenek! :-D
2013. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!