Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha már fogyasztok alkoholt...

Ha már fogyasztok alkoholt nagy ritkán?

Figyelt kérdés

Régen elég sokszor rúgtunk be barátoskákkal, de most a testépítés miatt felhagytam a dologgal.


De azért néha szeretnék, nagy ritkán.


A kérdés az, hogy akkor inkább havonta igyak meg egy-két sört, vagy évente egyszer rúgjak be, de akkor nagyon?


Esetleg valami tanács, hogyan lehet kisebb a kár, és mit igyak inkább, stb.


Köszönöm :)



2013. szept. 4. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha lehet egyiket se...:)

Havonta nyugodtan megihatsz egy-két sört,a berúgást nem javaslom,gondolj bele,hiába csak évente rúgnál be,a rendes részegség károsabb az egészségre,mert mivel az alkohol méreg,a mégezettségi szintet jelzi a részegségi állapotod.Egy-két sörtől meg azért csak nem rúgsz már be...esetleg kicsit jobb kedved lesz,de nem kerülsz olyan állapotba,mintha berúgnál,sokkal könnyebben tolerálja a szervezet.

2013. szept. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Néha igyál egy-két sört.
2013. szept. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igyál meg minden nap két sört, vagy két pohár bort! Egy idő után teljesen hozzászokik a szervezeted, gyakorlatilag olyan lesz mintha nem is innál semmit.

Egyébként is a mérsékelt ivás egészségesebb mint a teljes absztinencia.

De a lényeg az, hogy ha már iszol, akkor minden nap igyál! Ezt tudja a szervezet tolerálni, mert ehhez hozzászokik, aztán ennyi.

Ha havonta iszol meg néhány sört, azt mindig "megérzi", hogy "hát ez az idegen anyag, ez meg mi a fene?"

Ezért nem lehet például hetente cigarettázni sem, mert nem tud a szervezet hozzászokni, így minden alkalommal megszédülsz tőle. Vagy ugyanez van a kávéval is.

Különben ne dohányozz, mert annak nincs semmi pozitív hozadék. Inni sem mondom, hogy igyál! Ne igyál! De ha már igen, akkor napi szinten keveset!

2013. szept. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez baromság :D
2013. szept. 6. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor meg mit kérdezősködsz?

Csak jobban tudjam már!

Amikor hétvégenként talaj voltam alig fejlődtem, aztán átálltam a napi két sörre és jé megindult a fejlődés!

2013. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Különben is írtam, hogy NE IGYÁL!
2013. szept. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!