Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mondanátok véleményt a Pro...

Mondanátok véleményt a Pro Nutrition Creatin Pro Mass-ról? (Link)

Figyelt kérdés

[link]

Sziasztok, 18/F 70kg/188cm vagyok, a tavalyi tanévben kezdtem el járni konditerembe de nem szedtem semmilyen étrend kiegészítőt. Idén is szeretnék járni de többen javasoltá az edzőtársaim közűl, hogy szedjek creatint mert menza kosztból sosem leszek egy Arnold Schwarzenegger. Szeretném a ti véleményeteket/tapasztalatotokat kérni erről a termékről.


2013. aug. 29. 17:00
 1/7 A kérdező kommentje:
javasolták* elnézést az elírásért.
2013. aug. 29. 17:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem kreatin, hanem tömegnövelő! Én azt mondom vegyél egy tejsavóproteint+ gyors ch-t (pl dextróz), és ezeket idd edzés után!
2013. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen ez egy tömegnövelő, amiről nem látok részletes leírást.
2013. aug. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SSanchez ***** válasza:
Étrendet legyen, nem kell kieg, inkább költsd kajára a pénzt. De ha van rá lóvé, akkor csináld azt ahogy az előző írta. Kreatintól sem leszel izmos, van egy szerepe, de nem olyan cucc amitől 2 hét alatt 3 kg izmot felpakolsz.
2013. aug. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Így van étrend kell:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj


Kell még egy jó multivitamin, pl mega daily one, vitabolic + 1g C-vitamin.

Edzés utánra pedig tejsavóprotein +40-50g dextróz.

2013. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tap bela ***** válasza:

Ha ez az igazi adat róla, ami a gyártó pro nutrition oldalán olvasható....

Összetevők: dextróz, zsírszegény tejpor, tejsavó koncentrátum, kreatin monohidrát, kakaó (csokoládé íznél), L-glutamin, xantán-gumi, aroma, kármin színezék (eper íznél)

adagonként 5g creatin, 350mg glutamin, akkor szerintem lépj tovább.


Ha az összetevők felsorolásában a második helyen a legtöbb anyagként zsírszegény tejpor van?!?!?!

Hát....

2013. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SSanchez ***** válasza:
Akkor kiscicáknak való.
2013. aug. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!