Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tomegnoveleshez melyik protein...

Tomegnoveleshez melyik protein jobb amelyikben tobb a kaloria es a protein es ch, vagy amelyikben kevesebb?

Figyelt kérdés

16 eves vagy 75kg,eleg regota gyurok,mezomorf alkat vagyok,es felek a jobb minosegu proteintol amelyik tobb kaloriat es ch-t tartalmaz attol el fogok kicsit hizni,az egyik baratom 7kg izmot vett fel 3 honap alatt.

[link]

ez vagy ez

[link]


tehat gain fast vagy on serious mass?



2013. aug. 25. 14:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100% whey proteint ajánlom én azt eszem, gyorsan és intenzíven fejlődök a tejsavótól.
2013. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem kosz tul draga,gain fast vagy on serious mass?
2013. aug. 25. 14:36
 3/17 anonim ***** válasza:

Ne a tömegnövelőre alapozz mindent, először legyen rendbe az étrend, ne a tápkegészítőktől várd az eredményt.

Szerintem érdemesebb volna egy jó minőségű tejsavót választani (az első válaszoló egy nagyon drága márkát ajánlott, azt nem bírnád hosszú távon venni, és nincs is értelme, ha szintén jó minőségűhöz olcsón is hozzájuthatsz) pl. mhn whey, myprotein(natúr)

ezekhez vehetsz szőlőcukrot, vitargot(szintén anyagi kerethez alkalmazkodva).

Azért ajánlom hogy külön vegyél ch-t, külön fehérjét, mert pl. az esti túróba ízfokozóként, vagy a reggeli zabba ne toljuk plusz szénhidrátot ha nem muszáj :)

2013. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A baratom aki 3 honap alatt 7kg vett fel,annak nem volt egyaltalan rendbe az etrendje,ett amit csak kapott a konyhaba,igaz nem minden zsiros kajat,de na...

En par honapja gyurok azota nottem is egy keveset,igy is sokan mondjak milyen nagy allat kezeim vannak,meg mellizom es minden,peddig en sosem kajaltam rendese,csak eppen dietaztam probaltam nem fel falni minden zsiros dolgot.Majd telen olyan novembertol,fogok venni vagy 14 kg proteint,az eleg lesz majdnem 4 honapig,az az ido alatt olyan 7 kilo izmot szerintem csak fel fogok szedni,es miutan elfogy a protein,fogok dietazni,zoldsegeket,gyumolcsoket enni,aerobozni meg stb...

csak annyit szeretnek tudni hogy melyik lenne a jobb protein,amelyikbe tobb a kaloria es a ch-t?Melyiktol no hamarabb az izom,mert mind mondom baratom szemmel lathatoan nagyon sokat nott,egy palcika volt mellettem,es most mar majdnem ugyanannyi mind en.Koszonom a valaszokat testvereim

2013. aug. 25. 14:46
 5/17 anonim ***** válasza:
Naturálként maximum havi 1 kg izom építhető, az is csak az első évben! 7 kiló izom, 4 hónap alatt lehetetlen! Plusz amit linkeltél az tömegnövelő, nem fehérje. Nézd meg a Myprotein termékeit, azok jó áron vannak!
2013. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

De nekem tomegnovelo kel teso,milyen nehez megerteni.Es ne gyertek azzal hogy kaja nelkul nm fog menni meg nm tudom mi,mert ha nm akarok versenyre menni akkor szerintem nm kel tulzasba vinni a dolgot.Vagy 4 honapig szednek tomegnovelot,egy olyan 5 kiloval biztos sulyosabb lennek mind most.Csak azt mondja meg mar valaki hogy melyik a jobb?

tehat gain fast vagy on serious mass?

2013. aug. 25. 14:57
 7/17 anonim ***** válasza:

Ez a kérdésed: "Tomegnoveleshez melyik protein jobb amelyikben tobb a kaloria es a protein es ch, vagy amelyikben kevesebb?"


ezután ezt írod:


"A kérdező kommentje:


De nekem tomegnovelo kel teso,milyen nehez megerteni."



Nehéz megérteni mert rossz a kérdésed és nem vagy túl okos.

2013. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hat olyan okos mind te biztos nem vagyok faxfej,de azert meg kiuthetlek a bugyidbol.
2013. aug. 25. 15:11
 9/17 anonim ***** válasza:
Csak nem C kitegóriás vagy? Mert nagyon úgy írogatsz. Itt senki nem köteles válaszolni, nem kapunk érte fizetést, úgyhogy nem tudom mit fenyegetőzöl. A kérdésedre a válasz? mindkettő gagyi tömegnövelő, vegyél tejsavófehérjét+valami gyors ch-t bele, és ugyan ott vagy mint a tömegnövelő, csak nem ilyen gyenge minőségűre kevered!
2013. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bugyit csak ti hordtok!
2013. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!