Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lenne két kérdésem!?

Lenne két kérdésem!?

Figyelt kérdés

2 kérdésem lenne. Az elsö: Hétfön, szerdán, pénteken van thai box edzés és emellett, hogy tudnék konditerembe menni? Mert szeretnék pihenönapot is. Úgy gondoltam, hogy elmegyek heti kétszer thai boxra és heti 2-szer vagy 3-szor konditerembe. Ez így jó?

Másik kérdés: Szoktam guggolni 17 kg-val és utána fáj a térdem. Szoktam guggolni egylábon. Jobblábon is meg ballábbal is külön és ez után is egy kicsit fáj a térdem de nem annyira mint amikor 17-kg val. Ez normális?

12 éves vagyok.



2013. aug. 18. 15:27
 1/7 Prto3inVitez ***** válasza:
12 évesen hanyagold a súlyokat szerintem, egyelőre maradj a thai boxnál szerintem, a térded meg vagy azért fáj mert nagy neki a súly, vagy szabálytalanul csinálod
2013. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, 12 évesen nem kell még súlyzós edzés, maradj a saját testsúlyosnál. Végezd a fegyencedzést.
2013. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De én szeretem a konditermes edzést és különben nem 30 kg-t nyomok ki fekve hanem csak 10 kg-t és nem is fekvenyomó padon hanem másféle gépeknél
2013. aug. 18. 15:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor minek kérdezel meg minket, hogy jó e? Ha úgysem hiszel nekünk. Akkor nem kell kérdezni, csináld, amit szeretsz!
2013. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó kösz
2013. aug. 18. 15:43
 6/7 Prto3inVitez ***** válasza:
Te fogod elbaszni az izületeid:) Nekem mostanában eléggé fáj a vállam...
2013. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mitől fáj a vállad? És miért ba sznám el az izületeimet? Nem hiszem hogy attól bajom lenne ha 10 kg-val csinálnám. Meg nem is az volt hogy bementem a terembe gyengén hanem a kondizás előtt thai boxoltam ami megerősített azért egy kicsit. Meg az konditermes edző is mondaná ha nem tenne jót nekem, nem?
2013. aug. 18. 18:31

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!