Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Scitec Nutrition Steel Rockete...

Vadkorte81 kérdése:

Scitec Nutrition Steel Rocketet szeretnek hatasosan kombinalni tomegnoveles formalas celjabol. Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kis segitseg kellene...202 magas vagyok 102kg.Ugy dontottem hogy elkezdek edzeni de meg korant sem vagyok mindennel tisztaban.A kovetkezo a kerdes:Mit szoltok ehhez a combohoz-ha Steel Rocketet hasznalok L-glutaminnal,GHR-X es creatin ethyl esterrel?Mellette kajaval tudom potolni a tobbit...ezek mind a Scitectol...Segitseget kerek hogy ez igy jo lenne-e tomegnoveles celjabol vagy esetleg csereljem vagy hagyjam ki valamelyiket?Ha lehet tudnatok hozza irni egy kis utmutatot hogy szedjem ezeket a feltoltesi idoszakban es szintentartasnal stb??Egyeb variaciok is erdekelnek...Csak azok valaszat varom akik tenyleg segiteni tudnak tapasztalataikkal..az ostobak keruljenek..Koszi elore is....



2013. aug. 15. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Helló!

Először is a konkrét kérdésre válaszolnék, miszerint ez egy tesztoszteron termelését elősegítő formula, így csak akkor van értelme, ha elmúltál már 30 éves. Ha elmúltál, akkor segíteni fog, ha nem, akkor felesleges.

GHR-X szintén hasonló "működésű", így felesleges mind a kettőt használni.

A glutamin és a kreatin nincs annyira elöl a tápkiegek prioritásában, mint mondjuk egy jó vitamin, tejsavóprotein és gyors felszívódású szénhidrátforrás edzés utánra. Ha ezek stabilan megvannak, csak akkor gondolkoznék az általad választott két termék megvásárlásán.


De hogy tudd, a tömegnövelés elsősorban a precízen megtervezett étrenden múlik. Ha ez nincs, akkor fogsz ugyan fejlődni valamelyest, de csak töredékét.

2013. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!