Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez igy normális 5 hete edzek....

Ez igy normális 5 hete edzek. és ma rá áltam a mérlegre. Ja amugy és "naturálan" nyomom.1 hónapal ezzelőt cipőben mérekeztem és 63 kg voltam. Most meg zokniban voltam 64 kg akkor most hány kg hiztam? Cipő menyit nyom?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 22:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
te kinek ugac ismerlek ?
2013. aug. 4. 23:17
 12/15 anonim ***** válasza:
Amúgy vérmérsékletedből, intelligenciádból és helyesírásodból arra következtetek, hogy cigány van. Nagyot tévedek?
2013. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 SSanchez ***** válasza:
15 éves vagy, és egy rakás szar, ha tudnál olvasni, ami köztudott, hogy a cigányok azaz a testvéreid nagy része nem tud, olvastad volna, amit oda írtam a képhez, hogy az egy alap fizikum, edzés nélkül voltam olyan:) Amúgy meg 18 vagyok, én a helyedbe nem ugrálnék a 15 éves fejemmel, mert könnyen elásva találhatod magad, cigányoknak az való, vagy a nyilvános elégetés, pusztuljon a fajtád, ingyenélő köcsögök:)
2013. aug. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"külömbség"



Ez izgalmas :)

2013. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
tudod mit onyad
2013. aug. 5. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!