Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez igy normális 5 hete edzek....

Ez igy normális 5 hete edzek. és ma rá áltam a mérlegre. Ja amugy és "naturálan" nyomom.1 hónapal ezzelőt cipőben mérekeztem és 63 kg voltam. Most meg zokniban voltam 64 kg akkor most hány kg hiztam? Cipő menyit nyom?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Rakd rá a mérlegre -.-
2013. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Osynho ***** válasza:
facepalm
2013. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
akki nem tud normális választ adni az ne tegye :)
2013. aug. 4. 22:19
 4/15 anonim válasza:

Tudod, ha az ember elkezd edzeni, akkor először az izom kezd el fejlődni, ergo nőni fog a tömeged is.

Ilyenkor felesleges mérlegre állni, csak elveszi a kedved az egésztől.


Amúgy ez attól is függ, hogy hogyan táplálkozol.Rossz étrend mellett akár hízhattál is.szóval ennyi infó nem éppen elegendő.

2013. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudod nekem nem aza célom hogy nagy testépitő legyek ha nem csak tudod ne legyek sovány mert igen látam magamon hogy nőt mindenem és napi 6-7 étkezés. és az miért venné el a kedvem :D ? inkább erőt ad hogy mégis van értelme a munkádnak nem ?
2013. aug. 4. 22:32
 6/15 SSanchez ***** válasza:
Na mivan te eletkeptelen hulladek? Inkabb a nyelvtan konyvet emelgesd, mert meg irni sem tudsz normalisan, de ez a magadfajta selejtes ciganyoknal megesik:)
2013. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
eza szar nem hagya le irni amit akarok. de mind1 :D ahogy néztem a képeide ha hogynézölki ha helyedbe lettem volna már rég felakasztotam volna magad vagy aláugrotam volna 1 kamion allá. és te tuti vagy 20 áves én meg 15 :D és nem sok a külömség :D
2013. aug. 4. 22:57
 8/15 Osynho ***** válasza:
Ez egyre jobb lesz! :D
2013. aug. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
de jó nemérdekel eza hülye gyerek eltakarodhad a értitek any :D én kérdésemre akkarok választ :)
2013. aug. 4. 23:05
 10/15 anonim ***** válasza:
Poronoff te itt lassan híres leszel, és nem jó értelemben
2013. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!